2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

منم چن روز بعد زایمان گرفتم. فیزیوتراپی نوشت نرفتم. فقط داروهاشو مصرف کردم

توی زندگیت هروقت حس کردی برای در یاد موندن نیاز ب یادآوری داری ، اجازه بده تا فراموشت کنن، این اسمش احترام ب خود است دوست من🫶
فلج بلز چیه

عصب هفتم ک نصف صورت هست بطور موقت فلج میشه

توی زندگیت هروقت حس کردی برای در یاد موندن نیاز ب یادآوری داری ، اجازه بده تا فراموشت کنن، این اسمش احترام ب خود است دوست من🫶
2714

عمه من داشت متاسفانه‌مدت زیادی درگیر بودولی خیلی فیزوتراپی گرد  الان بعد چندسال کامل خوب شده 

یه وقتایی فقط یکم یدونه از پلکاش حرکاتش کند تره 

" homo homini lupus " انسان گرگ است برای انسان .
چیه میشه توضیح بدی

عصب هفتم درگیر ی بیماری ناشناخته میشه و بطور موقت فلج میشه یعنی نمیتونی لبخند بزنی، اخم کنی، پلکت بسته نمیشه، بیشتر ماه آخر حاملگی و بعد زایمان اتفاق میفته

عصب هفتم ک نصف صورت هست بطور موقت فلج میشه

شمامیدونی ازچیه؟؟ که اینطور میشه 

من جندوقت پیشا ازپیشانیم شروع شد تا فکم سمت راست صورتم تاچندروزم بودبعد یهو پخش شدتو کل صورتم تاقفسه سینمم رفت 

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
عصب هفتم درگیر ی بیماری ناشناخته میشه و بطور موقت فلج میشه یعنی نمیتونی لبخند بزنی، اخم کنی، پلکت بس ...

من باردارنیستم اینایی که گفتین خوب کارمیکنه پلکمو اینا فقط حالت کزختی وبی حسی دارم

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
شمامیدونی ازچیه؟؟ که اینطور میشه  من جندوقت پیشا ازپیشانیم شروع شد تا فکم سمت راست صورتم تاچند ...

علتش ناشناخته ست، ظاهرش بده، ولی بی خطره یعنی مشکل مغزی نیست.

2706