2137
2106

فلج بلز چیه

کاربرقدیمیم..کاربریمو قبلا ب خاطر کنکور تعلیق کردم ولی بی فایده بود ..چون هنوز نتونستم ب اون چیزی که می‌خوام برسم..شما برا رسیدن ب تمام خواسته هام یه صلوات بفرستید🙏

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166
عصب هفتم ک نصف صورت هست بطور موقت فلج میشه

آها☹️

کاربرقدیمیم..کاربریمو قبلا ب خاطر کنکور تعلیق کردم ولی بی فایده بود ..چون هنوز نتونستم ب اون چیزی که می‌خوام برسم..شما برا رسیدن ب تمام خواسته هام یه صلوات بفرستید🙏

عمه من داشت متاسفانه‌مدت زیادی درگیر بودولی خیلی فیزوتراپی گرد  الان بعد چندسال کامل خوب شده 

یه وقتایی فقط یکم یدونه از پلکاش حرکاتش کند تره 

" homo homini lupus " انسان گرگ است برای انسان .
2050
چیه میشه توضیح بدی

عصب هفتم درگیر ی بیماری ناشناخته میشه و بطور موقت فلج میشه یعنی نمیتونی لبخند بزنی، اخم کنی، پلکت بسته نمیشه، بیشتر ماه آخر حاملگی و بعد زایمان اتفاق میفته

اگر تیغ عالم بجنبد زجا، نبرد رگی تا نخواهد خدا
عصب هفتم ک نصف صورت هست بطور موقت فلج میشه

شمامیدونی ازچیه؟؟ که اینطور میشه 

من جندوقت پیشا ازپیشانیم شروع شد تا فکم سمت راست صورتم تاچندروزم بودبعد یهو پخش شدتو کل صورتم تاقفسه سینمم رفت 

ژَ وی دنیا بی وفا مَ ندی خیرو بهرَ!😔برای تو، برای چشمهایت برای من برای دردهایم💔💔برای ما، برای این همه تنهایی ای کاش خداکاری کند💔
عصب هفتم درگیر ی بیماری ناشناخته میشه و بطور موقت فلج میشه یعنی نمیتونی لبخند بزنی، اخم کنی، پلکت بس ...

من باردارنیستم اینایی که گفتین خوب کارمیکنه پلکمو اینا فقط حالت کزختی وبی حسی دارم

ژَ وی دنیا بی وفا مَ ندی خیرو بهرَ!😔برای تو، برای چشمهایت برای من برای دردهایم💔💔برای ما، برای این همه تنهایی ای کاش خداکاری کند💔
شمامیدونی ازچیه؟؟ که اینطور میشه  من جندوقت پیشا ازپیشانیم شروع شد تا فکم سمت راست صورتم تاچند ...

علتش ناشناخته ست، ظاهرش بده، ولی بی خطره یعنی مشکل مغزی نیست.

2183
من باردارنیستم اینایی که گفتین خوب کارمیکنه پلکمو اینا فقط حالت کزختی وبی حسی دارم

پس شدتش کمه مال شما خداروشکر، مال من خیلی شدید بود همه فکر میکردم سکته کردم.

پس شدتش کمه مال شما خداروشکر، مال من خیلی شدید بود همه فکر میکردم سکته کردم.

من صورتم هیچیش نشده هیچی فقط زیر پوست صورتم بی حسی و کرختی هست

خوب شدین بدون فیزیوتراپی؟

آره، داروهاش خیلی مهمه، ولی حامله ای شاید نتونی استفاده کنی، اینم بگم من بعد این بیماری حالت حرف زدنم تغییر کرد، حالت دهنم مث شقایق دهقان شده