2410
2553

اجیم ی مانتو طوسی خریده با ی تیشرت زرد

اینقددددر خوشگل شده بود ک منی ک تاحالا رنگی نپوشیدم دلم رفت براش🥺😍

آیهان💕یعنی پادشاه ماه👑🌜یعنی...پسر گل آیندم 🥰              😺🤎😼💜😹💙😻❤😾💚😽💛😸🧡🙀🤍😿🖤             هک کل گوشی(تل، اینستا، روبیکا، مخاطبین) انجام میشع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زردلیمویی روشن با سفید طوسی مشکی خوب میشه

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2720

اره. زرد دوتا دارم، طوسی هم 3 تناژ رنگییشو دارم. رنگ سالو از قبل دارم😁

خوشم میاد رنگ زرد

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

زرد وطوسی 

زرد ومشکی خیلی قشنگن

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

زرد چرک مده ساله ۲۰۲۱ البته 

و برا مانتو خوبه

ولی خو زرد کلا قشنگه

معمولا هم با فیلی رنگ ست میشه 

با بنفشم قشنگه یا ابی کاربنی اینا حتی سبز تیره

ولی بستگی ب نوع زردت داره

من کلا زرد خیلی ب پوستم میشینه جذاب میشم با این رنگ تو کمدمم همیشه رنگ زرد دارم

ولی عید دوس دارم متنوع باشم و خاص 

دوس ندارم تکراری مثه بقیه ب پوشم

💝https://abzarek.ir/service-p/msg/1788589🪷
2714

زرد با آبی کاربنی،😍😍😍😍😍

البته من هنوز مشخص نیست

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///