2703
2553

خونه که داشتیم ولی خیلی چیزای اضافه و بیخود خریدم و پشیمونممممممم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خونه داشتیم ماشینم داشتیم هزینه عروسی و جهیزیه هزارتومنم شوهرم خرج نکرد کلشو بابام خرید.. (تک فرزندم) طلاهم ب اندازه کافی داشتم 

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️
چی مثلا؟

سرخکن اسنک ساز تخم مرغ آبپز کن غذاساز سالاد ساز میوه خشک کن

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
خونه داشتیم ماشینم داشتیم هزینه عروسی و جهیزیه هزارتومنم شوهرم خرج نکرد کلشو بابام خرید.. (تک فرزندم ...

منم عین شما با این تفاوت که نصف جهاز رو همسرم گرفت و عروسی 

2714
سرخکن اسنک ساز تخم مرغ آبپز کن غذاساز سالاد ساز میوه خشک کن

میوه خشک کن ک خوبهههههه

توش میوه خشک کن من تابستون هندونه خشک کردم ذیشب خوردیمش😂😂

عاااشق پیراپزشکیم😍از 27 اسفند شروع کردم به خوندن دعا کنید به هدفم برسم و قبول شم😔امیدوارم که بشه
میوه خشک کن ک خوبهههههه توش میوه خشک کن من تابستون هندونه خشک کردم ذیشب خوردیمش😂😂

نه من به کارم نمیاد میوه خشک از بیرون میخرم

من بوفه نخریدم خداروشکر ولی پس انداز نکردم اینا رو کم کردم به خانوادم فشار نیاد

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
خونه داشتیم ماشینم داشتیم هزینه عروسی و جهیزیه هزارتومنم شوهرم خرج نکرد کلشو بابام خرید.. (تک فرزندم ...

ناراحت نشو ولی واقعا فازتون چیه که اینقدر به شوهر رو میدین؟ ولو تک فرزند باشید😐

ناراحت نشو ولی واقعا فازتون چیه که اینقدر به شوهر رو میدین؟ ولو تک فرزند باشید😐

😐پدرم گف ی بچه دارم دستمم ب دهنم میرسه میخوام واسش عروسی بگیرم و جهاز بدم چ ربطی داشت به رو دادن به شوهر؟

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️
2706