2058
2061

خونه که داشتیم ولی خیلی چیزای اضافه و بیخود خریدم و پشیمونممممممم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان چهارساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

والا اگه چیزی هم نخریدم خواستم به بابام کمک کنم. دیگه پولشو ازش نگرفتم پس انداز کنم که

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
خونه که داشتیم ولی خیلی چیزای اضافه و بیخود خریدم و پشیمونممممممم

چی مثلا؟

پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می کنی.🙏🙏

تخمک اهدایی می خوای؟

از طریق سایت زیر می تونی درخواستت رو ثبت کنی تا باهات تماس بگیرن و مشاوره بدن

2059
چی مثلا؟

سرخکن اسنک ساز تخم مرغ آبپز کن غذاساز سالاد ساز میوه خشک کن

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان چهارساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
خونه داشتیم ماشینم داشتیم هزینه عروسی و جهیزیه هزارتومنم شوهرم خرج نکرد کلشو بابام خرید.. (تک فرزندم ...

منم عین شما با این تفاوت که نصف جهاز رو همسرم گرفت و عروسی 

سرخکن اسنک ساز تخم مرغ آبپز کن غذاساز سالاد ساز میوه خشک کن

میوه خشک کن ک خوبهههههه

توش میوه خشک کن من تابستون هندونه خشک کردم ذیشب خوردیمش😂😂

عاااشق پیراپزشکیم😍از 27 اسفند شروع کردم به خوندن دعا کنید به هدفم برسم و قبول شم😔امیدوارم که بشه
2050
میوه خشک کن ک خوبهههههه توش میوه خشک کن من تابستون هندونه خشک کردم ذیشب خوردیمش😂😂

نه من به کارم نمیاد میوه خشک از بیرون میخرم

من بوفه نخریدم خداروشکر ولی پس انداز نکردم اینا رو کم کردم به خانوادم فشار نیاد

بگذار همه مسخره کنند چادرت را. سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را. می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه (عج) 
خونه داشتیم ماشینم داشتیم هزینه عروسی و جهیزیه هزارتومنم شوهرم خرج نکرد کلشو بابام خرید.. (تک فرزندم ...

ناراحت نشو ولی واقعا فازتون چیه که اینقدر به شوهر رو میدین؟ ولو تک فرزند باشید😐

ناراحت نشو ولی واقعا فازتون چیه که اینقدر به شوهر رو میدین؟ ولو تک فرزند باشید😐

😐پدرم گف ی بچه دارم دستمم ب دهنم میرسه میخوام واسش عروسی بگیرم و جهاز بدم چ ربطی داشت به رو دادن به شوهر؟