2726

مامانم قرعه کشی خونگی

من خودم قلک

حقوق میخونم تا جاییکه اطلاعات داشته باشم جواب میدم . وقتی نظر میدم نگاه نمیکنم کاربر خانم هست یا آقا پس سوئ تفاهم نشه لطفا                                                                                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصلا نمیتونم پس انداز کنم🥺همش خرج میشه

به منم یاد بدید

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728

هیچی هر وقت پولی میگیرم خرج نمیکنم پس انداز میکنم زیاد شد ربع سکه میخرم باز اونام زیاد شد یا تیکه طلا

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
مامانم قرعه کشی خونگی من خودم قلک

چقدر میریزی تو قلک

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
روش مال قدیم بود که دخل و خرج معلوم بود نه الان که هر روز همه چیز گرونتر میشه بزور تا آخر ماه میرسو ...

اره دقیقا مگراینکه خرید نکنی وبه خودت نرسی کلا

2706