1874
2035

من اصلا نمیتونم پس انداز کنم🥺همش خرج میشه

به منم یاد بدید

باردارهای عزیز! حتما درباره زایمان طبیعی بدون درد تحقیق کنید واگر تونستید انجام بدید اینکه خانومها از ترس زایمان طبیعی شکمشون رو پاره کنن پیشرفتعلم نیست!پیشرفت علم یعنی زایمان طبیعی بدون درد این یک پیشنهاد خواهرانه اس پس بامن بحث نکنید😘❤

پیک چهارم کرونا را به سلامت رد کن

با دکتر ساینا در هر ساعت از شبانه روز، به بیش از 1500 پزشک دسترسی داری

2033

هیچی هر وقت پولی میگیرم خرج نمیکنم پس انداز میکنم زیاد شد ربع سکه میخرم باز اونام زیاد شد یا تیکه طلا

بگذار همه مسخره کنند چادرت را. سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را. می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه (عج) 
مامانم قرعه کشی خونگی من خودم قلک

چقدر میریزی تو قلک

باردارهای عزیز! حتما درباره زایمان طبیعی بدون درد تحقیق کنید واگر تونستید انجام بدید اینکه خانومها از ترس زایمان طبیعی شکمشون رو پاره کنن پیشرفتعلم نیست!پیشرفت علم یعنی زایمان طبیعی بدون درد این یک پیشنهاد خواهرانه اس پس بامن بحث نکنید😘❤
روش مال قدیم بود که دخل و خرج معلوم بود نه الان که هر روز همه چیز گرونتر میشه بزور تا آخر ماه میرسو ...

اره دقیقا مگراینکه خرید نکنی وبه خودت نرسی کلا

دلار و طلا .اوصلا خیلی اهل خرید کردن نیستم پول خریدامو میرم یه تیکه میخرم

منم میخوام همینکاروکنم

حرف منت نیست اما💯برابر پس گرفت گردش 🌍اگر چیزی به ما افزوده بود...
اره دقیقا مگراینکه خرید نکنی وبه خودت نرسی کلا

قبلا شوهرم حقوق میگرفت قسط رو کنار میزاشتم خرج یک ماهمون هم جدا میکردم بقیه میشد پس اندازمون تازه از اون خرج خونه و لباس بازم پول زیاد میومد الان چی فقط کافیه حقوق بیاد خونه معلوم نیست کی تموم میشه

بسیار خوب  تویه حساب بانک مسکنم بزارید اگر یک زمان وام بخواید اقساطش کم میشه

اقساطش کم میشه چه جوری؟

حرف منت نیست اما💯برابر پس گرفت گردش 🌍اگر چیزی به ما افزوده بود...
1718