2733
2734

سلام عزیزان 

اول روز مادر و روز زن رو به همه عزیزان تبریک می گم. 

انشالله به حق خانم فاطمه زهرا خداوند به قلب هاتون نگاه کنه و بزرگ ترین آرزو هاتون رو به بهترین خاطرات تون تبدیل کنه.

بنده هم به نیت حاجت روایی شما و به مناسبت میلاد خانم فاطمه زهرا براتون نادعلی و سوره کوثر می خونم.

انشالله که تا میلاد امام علی شاهد بارقه های حاجت روایی باشید.

اگر ممکن هست استیکری چیزی پست بزارید تا بعد از اینکه خوندم لایک کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مننن

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
2731
2738

منم ۱۰تا سوره کوثر  میخونم 

انشاءالله حاجتروا بشی التماس دعا 🙏🙏🙏

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️

عزیزم ان شالله تنت سلامت و دلت خوش باشه منم خیلی مشکل دارم دلم شکسته ارامش واقعی ندارم برام دعا کن با دل پاکت عزیزم شاید خدا تورو بیشتر قبول داشته باشه دعا کن از شرشون راحت شم یا حداقل دیگه نبینمشون تا کمی آرامش داشته باشم باردارم یه بچه دوساله دارم بخاطر این بچه ها بتونم سرپا باشم.امیدوارم تقاص دونه دونه اشکامو بده 🥺

ان شالله همه حاجت روا شن. ان شاالله اینجا پر شه از تاپیکای حاجت روایی و شادی دوستان 🤲🤲

دوستان عزیز برای حل شدن مشکلات زندگیم یه صلوات بفرستید 

عزیزم ان شالله تنت سلامت و دلت خوش باشه منم خیلی مشکل دارم دلم شکسته ارامش واقعی ندارم برام دعا کن با دل پاکت عزیزم شاید خدا تورو بیشتر قبول داشته باشه دعا کن از شرشون راحت شم یا حداقل دیگه نبینمشون تا کمی آرامش داشته باشم باردارم یه بچه دوساله دارم بخاطر این بچه ها بتونم سرپا باشم.امیدوارم تقاص دونه دونه اشکامو بده 🥺

ان شالله همه حاجت روا شن. ان شاالله اینجا پر شه از تاپیکای حاجت روایی و شادی دوستان 🤲🤲

دوستان عزیز برای حل شدن مشکلات زندگیم یه صلوات بفرستید 
2706