2737
2734

از خدا خواست بچشو برگردونه ودومین ماهه که خدا صلاحش این نیست در اثر فشار غم چندروزه دچار حمله های عصبی میشم سرگیجه ،تپش قلب، اضطراب شدید حس ناامیدی ، حس مرگ میشه دعام کنید یه زن شاد و موفق در۷ ماه شکسته شده....زندگیم داره نابود میشه و هیچ کاری نمیتونم برای درست کردنش انجام بدم از روزی که پسرم آسمونی شده من زجر میکشم خدایا هیچ مادریو داغدار نکن برای آرامش دلم دعا کنید

میگن وقتی برای دیگران آرزوهای خوب کنی،خوبی ها به خودت برمیگرده....بهترینارو میخام براتون از خدا❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6048301/دوستان-عزیزی-که-منتظر-مامان-شدن-هستن?page=1

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

سلام عزیزم... 

منم دارم حال و روز شما رو تجربه میکنم... 

اگه هنوز باردار نشدی بیا تو چله من... 

دلم اروم نمیشه... نمیدونم چی میخواد بشه. خیلی پیر شدم. بچه امو بغل نکردم شیرش ندادم... اگه بود 20 روزش بود... 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2738
سلام عزیزم...  منم دارم حال و روز شما رو تجربه میکنم...  اگه هنوز باردار نشدی بیا تو چله ...

عزیزم الهی بمیرم میدونم چی میکشی واقعا از خدا برات آرامش میخوام که دلت آروم شه صبرت زیاد و به زودی جاش سبز شه برات چند وقته این اتفاق افتاده و چیشد اگه ناراحت نمیشی بگو

میگن وقتی برای دیگران آرزوهای خوب کنی،خوبی ها به خودت برمیگرده....بهترینارو میخام براتون از خدا❤️
سلام عزیزم...  منم دارم حال و روز شما رو تجربه میکنم...  اگه هنوز باردار نشدی بیا تو چله ...

نه باردار نشدم سه ماهه اقدامم الان چهارمین ماهه نمیدونم چرا نمیشه اگه نشه ماه بعد میرم عکس رنگی 

عزیزم الهی بمیرم میدونم چی میکشی واقعا از خدا برات آرامش میخوام که دلت آروم شه صبرت زیاد و به زودی ج ...

امروز 20 روزه زایمان کردم. نمیدونم. واقعا نمیدونم چی شد. همه سونوهام غربالگری ها سالم بود. چند ساعت بعد دنیا اومدن نتونست نفس بکشه... بعد گفتن مشکل قلبی. به جراحی نرسید. سه روزم زنده نبود. 

نمیدونم چیکار کنم... شما چطور گذروندی. اصلا روزام نمیگذره. یک ساعتم ندیدمش اما از جلو چشمم دور نمیشه. لبام پر از بوسه است اما نیست که این نیازم برطرف شه... 

توروخدا تو هم دل شکسته ای بیا برای هم دعا کنیم

نه باردار نشدم سه ماهه اقدامم الان چهارمین ماهه نمیدونم چرا نمیشه اگه نشه ماه بعد میرم عکس رنگی  ...

خرما بیشتر بخور. فردا شب جمعه است. 41 دونه گندم بردار یه دعایی هست روی هر کدوم بخون بریز رو پشت بومتون. ان شاءالله این ماه بارداری. 

راستی عزیزم در مورد سفره حضرت خضر سرچ کن تاپیکش میاد. فردا شب موعدشه. بنداز تا حاجتتو بگیری. من ان شاءالله فردا میندازم. یادت نره ها

بِسْمِ الله الرّحْمنِ الرّحیم

لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ بِعَوْنِکَ وَ قُدْرَتِکَ لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ بِحَقِکَ وَ حُرْمَتِکَ لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ فَرَجاً فَرَجَنی مِنْ اَمْری فَرَجاً وَ مَخْرَجاً رَبَنّا یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ

به هر دانه گندم یک بار بخواند

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4114482/کیا-سفره-حضرت-خضر-نبی-رو-انداختن-وحاجت-گرفتن

عزیزم لینکشو واست فرستادم

مطمئنم باردار میشی. ان شاءالله دوباره پسر میشه که دلت اروم بگیره

2706