2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
من موهام قهوه ای تیره است و همین رنگی میخواستم رفتم آرایشگاه گفتم و گفت شیر شکلاتی میتونه دربیاره و درآورد و با تن زیتونی و خیلی قشنگ شد. دکلره هم نکردم. بستگی به مهارت آرایشگر هم داره. البته بگم خیلی روشن نشد ها اما رنگ قشنگی شد.
خانوم ها میشه بگید منی که موهام مشکیه مشکی و خیلی ضعیفه و می خوام رنگ موهامو روشن کنم بدون دکلره با انجان چند رنگ متوالی میشه روشنش کنم یا اگه با دکلره میشه چه مواردی رعایت کنم تا موهام کمتر آسیب ببینه
خدایا نی نی هامو به خودت سپردم..
راستش از رنگ موهایه خودم که خیلی اما عسلی روشن نیست. عسلی تیره عزیزم اگر با یه آرایشگر ماهر مشورت کنی خیلی بهتره که موهات صدمه نبینه. فاطمه جان شما هم همینطور. حتما حتما آرایشگری رو انتخاب کنید که کارش عالی باشه. نه اینکه فقط اسم در کرده باشن. اما به نظر من موهاتو رنگ روشن کن البته تا حدی که رویه موهات جواب بده و بعد روش هایلایت کن. هایلایت بازم کمتر ریشه رو آسیب میزنه.
دوستای گلم سلام من 2ساله تو کار عطر و ادکلن و لوازم آرایشم تمام عطر و ادکلنهای ما طرح اصلی,درجه 1 اماراتی میباشد,شیشه و پکیج و رایحشون عین اصله, فقط ماندگاریش نسبت به اصل کمتره، مناسب برای استفاده شخصی و هدیه. قیمتهای ما به دلیل اینکه بدون واسطه عرضه میگردد از مغازه بسیار پایین تر هست. هر عطر و ادکلنی هم که بخواید میتونید پیام یا ایمیل بدید تا تقدیمتون بشه خرید به این صورت میباشد که بعد از سفارش شما و تاییدیه موجودی مبلغ واریز میگردد و بعد از طریق پست و یا در تهران از طریق پیک در صورتی که مایل باشین ارسال میگردد. خرید بالای 100 هزار تومان به کلیه نقاط کشور پست رایگان میباشد. مهمانان عزیز با ایمیل sabori9999@gmail.com میتوانند سفارش بدهند شماره تماس 09106873908 راستی تمام عطرام هم تخفیف دارن و تا جایی که بتونم تخفیف میدم:-) با تشکر
گ
2706