2726
عنوان

استخدام شدم جاریم از حسودی داره میترکه

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 58 پست
مبارکه شما که اونقدر پشتکار داری ازمون استخدامی رو قبول شی، حیفه وقتت رو واسه فکر کردن به این چیزا ...

آره والا . نه الان یه دفعه یادش افتادم ‌

زیاد بهش فکر نمیکنم

🌟خدایا شکرت که منو به همه آرزوهام میرسونی🌟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آره والا . نه الان یه دفعه یادش افتادم ‌ زیاد بهش فکر نمیکنم

اصلا بهش فکر نکن

من یکبار فقط ازمون استخدام بانک ملت رو دادم با اختلاف ۲ نمره رد شدم. کلا خورد تو ذوقم هیچ وقت دیگه شرکت نکردم

من یه حسابدارم که ازقضا به دنیای رنگی بچه ها علاقمندم و دوست دارم به دنیاشون رنگ و لعاب بیشتری بدم. پس لطفا به پیج من سر بزنید و کارای کودک و نوزاد و سیسمونی رو ببینید.@Nini.room.set
چی بگم؟ زیاد زبون ندارم 

من باشم بافکرش رهاش میکنم

مبارک باشه

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
نه عزیزم . پارسال امتحان دادم . چند وقته دیگه میریم سرکار

اگه رشتتون یکی ازرشته های مدیریت یاحسابداری بوده میشه لطفا منابع اختصاصی رو. بهم بگی؟؟ازچه انتشاراتی بوده 

ممنون میشم

2706