2733
2734
عنوان

رنگ کردن موها با حنا

114 بازدید | 12 پست

عزیزای دلم چه کار کنم موهام باحنا خوش رنگ بشه ؟

تاحالا نزاشتم بوی رنگ شیمیایی چشمامو می سوزونه نمیتونم بذارم 😑

🌹و خدایی که به شدت کافیست🌹

من موهامو۴ساله حنامیزنم کاااامل شرابی شده حناباچای مخلوط میکنم🙋🏽‍♀️

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سه تا صلوات برای هر چی زنه پاکه بفرست تا یادت بدم روش هایی که احدی بلد نیست

فرستادم بگووو

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
من موهامو۴ساله حنامیزنم کاااامل شرابی شده حناباچای مخلوط میکنم🙋🏽‍♀️

موهاتون قبلش چه رنگی بود؟

موهای من خرمایی و تقریبن روشن هم بود اما تا جلوی نور شدید نباشم شرابی دیده نمیشه

نمیدونم ایراد از کجاس

امانت دارِ چادرِ خاکیِ مادرم زهرا(س)♥آنان که علی را خدا پندارند، کفرش به کنار عجب خدایی دارند:)))قسمت میدهم آقا به آوینی و تهرانی و چمران،جدایم مکن از لشگر خوبان، ز سیّد علیِ خامنه ای رهبرِ خوبان:) در جاده انقلاب روی تابلو نوشته: جاده لغزنده است، دشمنان مشغول کارند ، با دنده لَج حرکت نکنید دیر رسیدن به مقام بهتر از نرسیدن به امام است ، سرعت بیشتر از سرعت ولایت فقیه نباشد ، اگر پشتیبان ولایت نیستید کمربند دشمن را هم نبندید ، با وضو وارد شوید جاده مطهر به خون شهداست...الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابي طالب(ع) من روضه تورا شنیدم و زنده ام هنوز..این رسم عاشقی نبود خاک برسرم"یا ابوالفضل العباس" ما گم شدگانیم که اندر خمِ دنیا، تنها هنر ماست که مجنونِ حسینیم.. در بندِ کسی باش که در بندِ حسین است:) شکستم، شکستی، شکستند دلِ مهدی را.. و این قصه هنوز ادامه دارد   ترک گناه دل آقا رو شاد میکنه بیا تا گناه نکنیم به نیت تعجیل در ظهورش و به رسم رفاقت گناه نکنیم:) به خاطر دلِ عزیزِ فاطمه... کاش من همه بودم، با همه دهان ها طُ را صدا میزدم:)) شیرین تر از این شور ندیدم همه عمر، شوری که خدا در دلم افکنده حسین است(صلی الله علیک یا اباعبدالله الحسین)
موهاتون قبلش چه رنگی بود؟ موهای من خرمایی و تقریبن روشن هم بود اما تا جلوی نور شدید نباشم شرابی دید ...

مال منم مث توخرمایی تیره بود حتما باچای درست کنو تاثیرشوببین😍

2738

اگه موی مشکی دارید که حنا  تغییر رنگ محسوسی نشون نمیده مخصوصا اگر موهاتون پرکلاغی باشه . به نظر من اگه دوست دارید تناژ شرابی خوش رنگی بده خمیرتون که با اب جوش درست کردید درب ظرف رو ببندید و نیم ساعت دم بگذارید و بعد استفاده کنید قشنگ میشه