2726

دخترم صورتش بخصوص اطراف دهنش دونه زده دکتر گفته اگزماس،،ی کرم داده ک گفته روزی چن مرتبه بزنم،،حالا چندتا سوال داشتم؟یکی اینکه کسی از این کرم برای اگزمای بچش استفاده کرده؟؟تاثیر داشته؟؟هروقت میخواد بزنم نیازه صورتشو از کرم قبلی تمیز کنم؟؟؟اونایی ک بچشون اگزما داشته دکتر رژیم غذایی خاصی بهشون داده ک چی بخورن و چیا رو نخورن؟؟؟اگ هر تجربه ای درمورد اگزمای بچه هاتون دارید بذارید ممنون میشم،،دخترم امروز یک ماهه شد،،عکس کرم رو میذارم

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید

اگزما فقط هیدروکورتیزون جواب میده

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

دختر خواهر من اینجوری شد کرم استفاده کرد که نمیدونم اسمش چی بود ولی ساختنی بود به مرور خوب شد 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

💞💞💞عکس هرکاری میکنم ارسال نمیشه،،یه کرمه بدنش سفیده درش صورتی،،یه کاغذ روش چسبوندن ک روش نوشته،

oint nacl in eucerin

Bebin golam baraye nozad obachehaye kochik kheyliii maemoole egzema,say kon ba martoob konande bedoone boo o alkohol o mavade negah darande moratab martoob bashe poostesh,shir Doré dahanesh namoone,,ziad hamoomesh nabar ya saboon ziad estedade nakon ke khoshk nashe postesh,nakon bache ro ham hatman kotah kon ke nakharoone o zakhm nashe,bozorgtar beshe charbi poostesh bishtar mishe egzemesh bartaraf mishe

آن چیز که در جستن انی‌،انی‌
اگزما فقط هیدروکورتیزون جواب میده

فدات این برا نوزاد تجویز میشه یعنی؟اخه احساس میکنم از اسمش معلومه کورتون داره

دختر خواهر من اینجوری شد کرم استفاده کرد که نمیدونم اسمش چی بود ولی ساختنی بود به مرور خوب شد 

اینم فک کنم ساختنی باشه چون هیچی جز ی کاغذ ک روش چسبوندن روش ننوشته

ای جونم.دختر منم همینطوری بود.خیلی اذیت شد کلی دکتر بردمش.ولی فقط صبور باش تا ۶ماهگی دارو نمیتونن بد ...

جونت سلامت عزیزم،وای خدا چن روز پیش حایم خوردم شکم گاو توش بود،ماکارونی با گوشت چرخکرده هم خوردم یعنی احتمال داره حساسیت ب پروتیئن گاوی باشه؟؟اره بهم گفت لبنیات نخور،رسما خودمو از همه خوراکیا انداختم هم بخاطر نفخشون هم پروتیین گاوی

Bebin golam baraye nozad obachehaye kochik kheyliii maemoole egzema,say kon ba martoob konande bedoo ...

ممنووونم عزیزم نکات خوبی بود،،شاید این ک اطراف دهنش بدتر از بقیه جاهاش واقعا بخاطر همینه ک شیرم اطراف دهنش میمونه!!!و من اینو نمیدونستم!!!ناخوناش هم خیلی کوچیکن ولی بی نهایت تیزن و بخاطر نفخ و زوری ک میزنه ب صورتش میکشه،بمیرم براش!!لوسیون ماستلا داره ولی بو داره نمیدونم خوبه یا ن،قبل از تولدش کلی سرچ کردم برا بعد حمام اکثرا اینو پیشنهاد داده بودن همینو خریدم،،،حمام هم هفته ای یه بار میبرم،،خدا کنه زودتر خوب بشه،واقعا در عذابم ک اینجوری میبینمش

ممنووونم عزیزم نکات خوبی 

بود،،شاید این ک اطراف دهنش بدتر از بقیه جاهاش واقعا بخاطر همینه ک شیرم اطرا ...

Are age boo dare estefade nakon golam,boo hasasiyat ro tashdid mikone,man khodam roghane nargil asl estefade mikardam ba inke daroosazam vali be roghane nargil bishtar etminan dashtam  ta Chizaye dige

آن چیز که در جستن انی‌،انی‌
جونت سلامت عزیزم،وای خدا چن روز پیش حایم خوردم شکم گاو توش بود،ماکارونی با گوشت چرخکرده هم خوردم یعن ...

من انقد دکتر برده بودم بچمو.کلی ویزیت میدادم فقط میگفت صبوری تا ۶ماه.تازه بعداز اون شربت سیتریزن میدن برای الرژی که من ندادم خواب آور بود.انقد بدنش میخارید وصورتش قرمز میشد گریه میکرد نمیتونست بگه میخاره که.فقط یه چیزی پروتین گاوی رو حذف کن.ولی حواست به ویتامین دی خودت باشه چون من بعدا ریزش مو گرفتم.راستی هوا که گرم بشه اگزماش تا حدودی خوب میشه.دخترمن تا ۷ماهگی داشت عید شد هوا خوب شد کلا از بین رفت اگزماش.نگران نباش ولی زیاد دکتر نبر توی این کرونا.فقط حموم میبری تا ۳ شماره بیاد بیرون.بدنش رو چرب کن.برای صورتش مرطوب کننده ثمین بگیر.هیدروکورتیزون هم آروم میکنه قسمتهای قرمز رو ولی فقط تا ۳ روز 

تجربه من

من انقد دکتر برده بودم بچمو.کلی ویزیت میدادم فقط میگفت صبوری تا ۶ماه.تازه بعداز اون شربت سیتریزن مید ...

ممنونم عزیزم خدا کنه زودتر خوب بشن خیلی بده واقعا