2737
2734

دوستان من از۲۱پریودی رابطه بدون ج داشتم روز موعدم ی قطره خون امددیگ قط شد بی بی منفی وازملیش خونم سه روز بعدتاخیرمنفی یعنی امروز میگن حیلیا لقاح دیر تشکیل میشه نشون نمیده یعنی ممکنه باشم

ی بچه دارم موندم 

رنگ ولایتhaircolorist

من تا هفته ششم بارداریم بی بی چکم منفی بود .ازمایش خون بارداریم منفی بود تو هفته پنجم ازمایش تیتر بتا دادم نشون داد باردارم.

تیتر بتا از همه دقیق تر هست خود ازمایشگا ها حتی بدون نسخه دکتر هم انجام میدن و حدودا 70 تومن هست

من تا هفته ششم بارداریم بی بی چکم منفی بود .ازمایش خون بارداریم منفی بود تو هفته پنجم ازمایش تیتر بت ...

من ازمایش بارداری بتارفتم۳۷یعنی اینی ک میگیده؟

رنگ ولایتhaircolorist

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ازمایش بارداری بتارفتم۳۷یعنی اینی ک میگیده؟

عزیزم بارداری 

کی بهت گفته باردار نیستی؟

مبارکت باشه 48 ساعت دیگه هم برو ازمایش بده باید عدد بره بالاتر.

مبارکت باشه به سلامتی بارداریتو طی کنی گلم

2731
عزیزم بارداری  کی بهت گفته باردار نیستی؟ مبارکت باشه 48 ساعت دیگه هم برو ازمایش بده باید عدد ...

قیمتشوگفتم خخخ.عزیزم شماازمایش ساده بارداریت چندروز تاخیرداشت ک منفی بود

رنگ ولایتhaircolorist
اهان  خب عدد بتا چند نوشته بودن؟ من 11 روز تاخیر داشتم تو ازمایش ساده بارداری منفی بود.

نرفتم بگیرم زنک زدم گفت زیرپنج.این ازمایش معمولیه یاتیتر

رنگ ولایتhaircolorist
2738
نرفتم بگیرم زنک زدم گفت زیرپنج.این ازمایش معمولیه یاتیتر

ولی وقتی عدد گفته یعنی احتمالا تیتر بتا هست .

اگه صفر و یک باشه صد در صد منفی هست 

بالای 10 صد در صد مثبته .

شما وسطی احتمالا لقاح اتجام شده صبر کن اگه لانه گزینی کنی حتما میره بالا یک هفته دیگه ازمایش بده تو این مدت چیز سنگین بلند نکن خم نشو .رابطه هم نداشته باش .بزار لانه گزینی انجام بشه به امید خدا