2726
عنوان

💔سرنمازیادعا منم دعامیکنین😭

66 بازدید | 14 پست

سلام ان شاالله حاجت رواباشین،هیچ غمی توی دلتون نباشه❤

تروخداازته دل دعام کنین،بخداحال بدی دارم،ازناامیدی به خداو...دعامونمیشنون😭

شمادعام کنین😭😭😭یبار فقط یبارم من حاجت روابشم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔

برای 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اللهم صل علی محمد و‌ال محمد و‌عجل فرجهم ان شا الله که حاجت روا بشی

ممنون عزیزدل،منم براتون صلوات حضرت زهرامیفرستم،ان شاالله حاجت روابشین❤😢

برای 
@حکمتخدا     سلام ابجی حالت خوبه ان شاالله❤❤ دخترنازت خوبه💗

سلام خواهر گلم❤⚘

خوبی؟

خوبیم خداروشکر

انشاءالله به حق ۱۴معصوم حاجت روا بشی اگه به صلاحته

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

واست آیت الکرسی میخونم❤

عزیزم چیزی رو به زور از خدا نخواه،شاید قسمت نیست،،،اگه قسمتت باشه بی شک خدا واست روا میکنه،اینو مطمئن باش،،انشاءالله اگه به صلاحت باشه خدا حاجتتو بده،الهی آمین،،

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
@مامانبزرگپانیذ   سلام خوبین ان شاالله🌷🌷 تروخدابرام دعاکنین😭

سلام دخترگلم ....من همیشه وهمه وقت  عاگوی ت هستم انشالله خدابده حاجت ت را .....الهی آمین 

خداهمیشه صدای بنده هاش رومیشنوه منتها یه وقت وساعت خدا برای حاجت روایی معین میکنه که ما بی خبریم ......

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2706