1874
2019

رفتاراش در حد نشون دادن خودش ب شوهرم بوده 

حالا هرجوری

ی موردو میگم

رفتیم مهمونی  داشتیم قل میکشیدیم گفتم ب دختر داییم بعد تو منم ها 

گفت باشه

بعدش داد ب شوهرم گفتم بده من 

گفت نه خب این اصلا نکشیده!!!

بعد شوهرم گرفت داد ب من

این رفتار در برابر کارای دیگ ک میخواد خودنمایی کنه عجیب نیس؟شوعر داده منم بچه دارم

پیک چهارم کرونا را به سلامت رد کن

با دکتر ساینا در هر ساعت از شبانه روز، به بیش از 1500 پزشک دسترسی داری

حساس نباش

تاوقتی خدا هست بجنگ...دست نکش ازچیزی که دوس داری اگ خدا بهت نداد ناامید نشو ازش... بازم صداش کن بازم بخواه ازش  حتما جوابتو میده حتما...خدامهربونه فقط دوس داره بنده هاش بیشتر صداش کنن و ازش بخان و بهش نزدیک بشن ❤❤
2033

جمع هاتون زیادی صمیمی هست خب چه انتظاری دارین؟ قلیون جمعی؟

مراحل روشنفکری در ایران😎:1_کشیدن سیگار و خوردن مشروب2_مخالفت با دین و مذهب 3_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،6_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈7_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۸_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله☺️...

ن ب نظرم عادی بود 😐بعضیا راحتن 

چقد سخت میگیری 

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼
به اون چه ک شوهره من قلیون کشیده یا نه و اینوه چرا دقت میونه اون کشیده  و اینک من گفتم بعدش بد ...

فقطهمین بوده؟یا بازم بود

همیشه مهربان میمانم حتی اگردیگران قدر مهربانی ام راندانند🤍
1718