2726
عنوان

بااین ضربه ایی ک دیدم چجورکناربیام

341 بازدید | 22 پست

شوهری ک باجونودلم میخاستمش کسیکه روش حساس بودم ازسردوسداشتن زیاد،کسیکه عاشقش بودم حرفاوکاراورفتاراش همش دروغ بودهمش ادعاوتظاهربودبهم خیانت کردبالای همه ایناپسم زد،منه احمق باورنکره بودم بهم خیانت کرده تااینک خودش خیانتشوروکرددراین حدبهش اعتمادداشتم‌طلاهامودزدیددست بزن داش غرورموله کردهیچ پولی نداشت نصف شب میومدخونه باصورت ژولیده منن فکرمیکردم واقعاسرکاره چقدمت ساده ام دلم ب حال خودم میسوزه نمیتونم باورکنم این مردی ک تازه ذات بدشونشون دادهمونی بودک عاشقش بودن ازته دل..اخ چ دردبزرگی چجوری یادم بره همش توفکراینم ک اخه چرابایداینجورجواب محبتای منومیدادوچجورانتقام بگیرم چجوردلموسنگ کنم منه احمق

ی تصمیم جدی برای زندگیت بگیر و دیگ سادگیتو ادامع ندع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی تصمیم جدی برای زندگیت بگیر و دیگ سادگیتو ادامع ندع

دست خودم نیست هی یادم میادچقدبهش محبت میکردم هی بدیاشویادم میادهی خیانتشویادم‌میادرنجیدم بدجورالبته داریم طلا؟  میگیریم

2728
دست خودم نیست هی یادم میادچقدبهش محبت میکردم هی بدیاشویادم میادهی خیانتشویادم‌میادرنجیدم بدجورالبته ...

ببین میدونم طلاق ی شرایط سختع 

اما زندگیت و تلاشت برای ادمی بود ک هیچ جورع لایق نبودع 

بشین برای خودت هدف بساز انگیزه چیزایی ک حقت بودو جبران کن برای خودت

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین میدونم طلاق ی شرایط سختع  اما زندگیت و تلاشت برای ادمی بود ک هیچ جورع لایق نبودع  ب ...

هیچ انگیزه ایی ندارم حس میکنم دیگه چیزی وجودنداره ک براش زنده بمونم ن بیرون میرم ن چیزی ن دوست دارم باکسی باشم

هیچ انگیزه ایی ندارم حس میکنم دیگه چیزی وجودنداره ک براش زنده بمونم ن بیرون میرم ن چیزی ن دوست دارم ...

برعکس 

نزار فک کنی متکی ب اونی و وابستگی داری

چجوری دردشوفراموش کنم دردخیانت دردبدیاش 

نمیدونم بخدا چون بسیار درد بزرگیه احساس میکنم تقریبا اخلاقت مثل منه که نمیتونی کنار بیای  اول جدا شو بعد خدا بهت تحمل و صبر میده  قران بخون خودتو سرگرم کن یه کاری ورزشی چیزی  خدا به دلت ارامش و صبر بده عزیزم  منم به همسرم خیلی وابسته ام  میدونم چی میگی ولی دیگه اینجور مردا لیاقت زندگی و محبت یه خانوم خوب رو ندارن  ان شالله یه ادم خیلی خوب بعدا سر راهت قرار میگیره و خوشبخت میشی 

نه داریم جدامیشیم

واقعا خیلی سخته درکت میکنم ولی خیلی خوبه که یه بچه این وسط قربانی نمیشه. میدونم تجربه تلخیه و کنار اومدن باهاش سخته فقط گذشت زمان میتونه کمک‌کنه تا دردش کمتر بشه

برعکس  نزار فک کنی متکی ب اونی و وابستگی داری

ینی ایناهمش وابستگیه فقد؟

همش ازاین فکرای مزخرفم دارم ک زندگی خونه بابامودوس ندارم وباخودم فکرمیکنم ک وقتی پیشش بودم باارزش بودم

ینی ایناهمش وابستگیه فقد؟ همش ازاین فکرای مزخرفم دارم ک زندگی خونه بابامودوس ندارم وباخودم فکرمیکنم ...

باارزش بودی؟پس چرا اونقد تلاش کردی و نشد؟

تو اگ تو چادر زندگی کنی شرف دار ب زندگی کنار کسی ک حتی تعهد سرش نمیش

نمیدونم بخدا چون بسیار درد بزرگیه احساس میکنم تقریبا اخلاقت مثل منه که نمیتونی کنار بیای  اول ج ...

اصلاتحمل صبرروندارم باورت نمیشه این هفت ماهوب امیداینک برگردم زندگی میکردم تااینک دیروزخیانتش توفضامجازی روشدچقدداغون شدم درحدی ک اشکم نریختم،من خیلی دیربادردکنارمیام نمیدونم چجوری کناربیام اخه خیلی براعشقش ودوسداشتنش سرمایه گذاری کردم ازاین داغونم چقدنامردی درحقم شده هه

2706