2410
2553
عنوان

هفته ۶ هستم خونریزی دارمممم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 87 پست
قبلا اینطور شدم رفتم بیمارستان الکی بستریم کردن تا صبح دکتر بیاد 

الان هم برو الکی یعنی  چی مگه تو دکتر ی میگی الکی بستری شدم هفته شیش خطرناک خدایی نکرده احتمال سقط هست

❤خدایا مواظب پسرم باش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دیگه به هیچی اعتقاد ندارم خسته ام چرا هرچی سنگه زیر پای لنگه آخه  همه ی زندگیمون شده عذاب استر ...

اینقد ناامیدنباش دختر خوب من دوتا سقط داشتم کارم همش گریه بود بعد از اون خدا دوتا دسته گل بهم داد 

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   
من ۷ هفته لکه بینی داشتم رفتم سریع دکتر .‌ برام شیاف و دوفاستون داد ..تا باردار شدی باید تحت نظر دکت ...

قبلا که تحت نظر دکتر بودم هیچ نتیجه ای نگرفتم فقط بیست روز الکی استراحت مطلق بودم هر هفته سونوگرافی رفتم آخرشم کورتاژ کردم اومدم خونه

2714
اولین کار اینه بری بیمارستان اصلا نگران نباش  من تا چهار ماه خونزیزی شدید در حد ‌پریودی شایدم ...

من اینقدر شانس ندارم که حداقل بعد تحمل سختیها نتیجه بگیرم

من اینقدر شانس ندارم که حداقل بعد تحمل سختیها نتیجه بگیرم

نه گلم اینجور فک نکن نمیخام سرتو درد بیارم بخدا اینقد بلا سرم اومد اگه بخام بگم خودش ۴۰تا کتابه

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   
مرسی عزیزم فقط هرچی میخواد بشه زودتر بشه دیگه توانشو ندارم 

خدا تو رو زن آفریده چون خیلی قوی هستی مطمئن باش فقط الان خسته شدی همین طاقت بیار برو دوباره دکتر محکم باش گلم

🌹و خدایی که به شدت کافیست🌹
نه گلم اینجور فک نکن نمیخام سرتو درد بیارم بخدا اینقد بلا سرم اومد اگه بخام بگم خودش ۴۰تا کتابه

همینش دیوونم میکنه چه خبره اینهمه گرفتاری 

همیشه میگم کم خلق میکردی درست حسابی خلق میکردی 

یکی همه زندگیش رو به راهه یکی نفس کشیدنش با عذاب 

2706