1874
2075
عنوان

هفته ۶ هستم خونریزی دارمممم😭😭

665 بازدید | 87 پست

دارم روانی میشم قبلا سقط داشتم بعد از دو سال که حامله شدم بازم باید سقط بشه 😭

اگه اون دنیایی وجود داره باید بهم جواب بده که چرا اینقدر بنده هاشو اذیت میکنه چرا اینقدر زجرشون میده چون زورش میرسه هرکاری که دلش میخواد باید بکنه ؟ 

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

من ۷ هفته لکه بینی داشتم رفتم سریع دکتر .‌ برام شیاف و دوفاستون داد ..تا باردار شدی باید تحت نظر دکتر میرفتی

لطفابرای سلامتی دخترم یدونه صلوات بفرستین🥰.یا ارحم الراحمین🤲🤲🤲🤲هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خداوند نیست🤲💞گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.😍
2073

اولین کار اینه بری بیمارستان اصلا نگران نباش 

من تا چهار ماه خونزیزی شدید در حد ‌پریودی شایدم بیشتر داشتم 

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   

دارو مصرف نمیکنی؟ 

قبلا سقط داشتی باید اسپرین مصرف کنی برای بارداری مجدد و الانم شیاف بزار یا برو امپول بزن 

ان شاالله که هیچی نمیشه 

استرس نگیر خوب نیست اصلا 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
قبلا اینطور شدم رفتم بیمارستان الکی بستریم کردن تا صبح دکتر بیاد 

شوهرت بفرست شیاف بگیره بزار  فردا برو دکتر 

لطفابرای سلامتی دخترم یدونه صلوات بفرستین🥰.یا ارحم الراحمین🤲🤲🤲🤲هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خداوند نیست🤲💞گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.😍
2032
هنوز دکتر نرفتم امروز پله هارو بالا پایین رفتم

نمیتونی بری دکتر؟اگه نمیتونی شوهرت بفرست داروخونه شیاف پروژسترون یا سایکلوژست بگیره بزن دراز شو تا فردا اول وقت میری دکتر 

فقط برا دسشویی پاشو دیگه مطلق دراز شو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

باید بری دکتر عزیزم این غصه و ناراحتی برات بدتره فرداحتما برو دکتر انشااله که خطر رفع میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
2051
قبلا اینطور شدم رفتم بیمارستان الکی بستریم کردن تا صبح دکتر بیاد 

الان هم برو الکی یعنی  چی مگه تو دکتر ی میگی الکی بستری شدم هفته شیش خطرناک خدایی نکرده احتمال سقط هست

خدایا مواظب پسرم باش
دیگه به هیچی اعتقاد ندارم خسته ام چرا هرچی سنگه زیر پای لنگه آخه  همه ی زندگیمون شده عذاب استر ...

اینقد ناامیدنباش دختر خوب من دوتا سقط داشتم کارم همش گریه بود بعد از اون خدا دوتا دسته گل بهم داد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718