2410
2553
عنوان

کادو برای مادر زن

197 بازدید | 12 پست

سلام کسایی که عقدهستن ایا نامزدهاتون برا مادرتون کادو میخرن یا میان دیدنش روزمادر یاچی؟؟؟ 

[ 👫🏻🧿💍❤Married# شکرِ خدایی رو که تورو بهم داد...]

من پارسال برا مادرم چادر خرید

امسالو نمیدونم

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من ك ندارم ولي عقيدم اينه كه بايد بگيرن 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
باهاش قهرم نمیدونم چیکار میکنه  خودم کادو می‌خرم برای مامانم  اونم اگه دو زار شعور داشته ...

نیاد و تلفنی بگه زشت نمیشه براخودم پیپرسم

والا من ارردیبهشت۹۶ عقد کردم کلا ۶ ماه عقد بودم ولی تو این سه سال  من برا مامان خودم میخرم اونم برا مامان خودش برا مامانم ی کفش خریدم قراره ب مادر شوهرمم پول بدیم ینی شوهرم میده ب من ببرم یاهم خودش میده معلوم نیس 

2714
خودش خرید یا پول داد شما بخری؟ 

خودش خرید اورد

منم واس مامانش میوخوری برنز خریدم

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
والا من ارردیبهشت۹۶ عقد کردم کلا ۶ ماه عقد بودم ولی تو این سه سال  من برا مامان خودم میخرم اونم ...

منظورم اینک شوهرت میاد دیدن مامانت روزمادر؟