2703
2553

سلام عزیزم. ورزشهای بارداری بهتره زیر نظر یه فردی باشه که آشنا به بدن خانم باردار ، جنین، جفت و کیسه آب باشه. من اینجا میرم و واقعا عالیه. کل دوره شماره تماسشون رو در اختیارتون میزارن و مشاوره رایگان دارن این اینستاشون. @madaraneh_afarinesh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام عزیزم دوره های حیپا خانم آبادی شرکت کن خودشون ماما هستن دورشونم عالیههه اینم پیجشونه mama_team ...

سلام عزیزم این تاپیک مال چند وقت پیشه.شما شرکت کردید؟چطور بود؟

چو دل بستم به خدا؛حسبی الله و کفی💕

سلام به همگی🌹مامان های باردار عزیز میتونین برای اینکه زایمان طبیعی راحت و آسانی رو تجربه کنین و یه بارداری راحت داشته باشید، توی کلاس های ورزشهای بارداری خانم دکتر کرباسی شرکت کنین👌🏻من خودم از هفته 28 توی کلاساشون شرکت کردم،خیلی خیلی از نظر روحی و جسمی حالم بهتر شدش. و خیلی از کلاساشون راضی بودم. نه شکمم افتاده شد نه اضافه وزن گرفتم و نه ورم کردم و خیلی بارداری خوب و عالی رو پشت سر گذاشتم.

الان هفته 40 هستم و هر بار برای معاینه پیش دکترم رفتم حسابی از پیشرفتم تعریف کرده و از معاینه ام راضیه.

برای هماهنگی و شرکت توی کلاساشون میتونین به شماره زیر پیام بدین.    09356107886 

سلام.عزیزم الان دیگه همه دنیا میدونن توی دوران بارداری ورزش خوبه البته اگه دکترت منع نکرده باشه به هر دلیلی ...ورزشای سبک و اونایی که خستت نکنه خطرناکم نباشن.الانم که دیگه همه میرن سراغ یوگای بارداری خودم الان تو بارداری دومم همش تو کلاسای یوگای بارداری شرکت میکنم چون نتیجشو هم تو بارداری اولم هم تو زایمانم دیدم میخوام الانم از نتیجش استفاده کنم.

کلاسایی که من میرم تحت نظر مربیه حضوری میرم ولی آنلاینم دارن و خیلی خوب هر تمرین رو با دلیل بهت میگن که من خیلی خوشم میهد

شمارشو میذارم برات 

۴۴۳۵۳۵۵۰ خانم بهبودی به خدا که کارش حرف نداره

2714
حیپا بارداری خانم آبادی محشره  اینم پیجشونه  @reyhaneh.center @mama_teamm ارزون ترین و ...

خودت با این دوره باردار شدی؟؟؟

خدایا خیلیییی تو زندگیم سختی کشیدم.من رو از نعمت اولاد سالم و صالح بهره مند کن