2726
عنوان

لیفت شقیقه من

64522 بازدید | 148 پست

سلام دوستان.من تصمیم به عمل لیفت داشتم .قبل عمل تو گوگل و خصوصا نی نی سایت سرچ کردم که ببینم نظرات چطوره و قراره چی بشه.انقدر ترسناک و وحشتناک بود صحبت های دوستان که من ترسیده بودم و کاملا پشیمون شده بودم.با این که بزور نوبت خالی گیر آورده بودم میخواستم زنگ بزنم کنسلش کنم.الان سه هفته از عمل من میگذره و تصمیم گرفتم تو نی نی سایت عضو شم و بیام اینجا تجربمو بگم برای کسانی که بعدا سرچ میکنن.که ببینن اصلا وحشتناک نیست .

لطفا هزینش ومدت زمان بهبودیتونو هم بگید

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول از همه دوستان بعد عمل ورم و کبودی کاملا عادی و طبیعیه.با قرص آناهیل که مخصوصا ورم بعد عمله این ورما زودی میخوابه.کمپرس سرد و هم تا 48 ساعت بزارید دائم خیلی زود خوب میشید.پس اصلا چیز ترسناک و وحشتناکی نیست به احساس زیبایی بعدش کاملا می ارزه.دوم این که خیلی ها گفته بودن سر درد شدید داشتن .باید بگم بدن ها باهم فرق داره .من با این که هم لیفت شقیقه داشتم هم بلفاروپلاستی پلک اصلا دردام غیرقابل تحمل نبود.حتی مسکن هامو نخوردم.

هزینه لیفت شقیقه و بلفارو پلاستی باهم 5تومن

تهران؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی مناسب گرفته من سال۹۴بلفاروپلاستی ۳تومن دادم

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
لطفا هزینش ومدت زمان بهبودیتونو هم بگید

بهبودی هم هر بدنی فرق داره.اما در این حد بهتون بگم من 3بعدظهر عمل کردم و فرداش ساعت 1با قطار برگشتم شهر خودم.هیچ مشکلی نداشتم فقط ورمم زیاد بود.دو سه روز استراحت کردم سرمو پایین نمینداختم و دوتا بالشت میزاشتم زیر سرم میخوابیدم

تهران؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی مناسب گرفته من سال۹۴بلفاروپلاستی ۳تومن دادم

من تهران هستم عزیزم اما عمل پلک دکترای مشهد رو خیلی بیشتر دوست دارم و رفتم مشهد عمل کردم.که روزی ک من مرخصی داشتم دکتر تو نیشابور ویزیت داشتن رفتم نیشابور.باز نیشابور از مشهد ارزون تر بود

من تهران هستم عزیزم اما عمل پلک دکترای مشهد رو خیلی بیشتر دوست دارم و رفتم مشهد عمل کردم.که روزی ک م ...

مبارکتون باشه عزیزم 🥰

من لیفت پیشانی ام کردم بعد عمل وحشتناک شد خیلی ناراحتم ۵سال شد هنوز یکطرف ابروم که لیفتینگ کردم وابر ...

قرینه نبوده از اول؟کلا عمل زیبایی بسیار ریسکی هست هرجای صورت ک میخواد باشه.واقعا دکتر خوب پیدا کزدن سخته من یکسال دنبال دکتر خوب بودم.

2706