2726
عنوان

ویار شدید دارم کمکم کنید

3090 بازدید | 20 پست

سلام خانما

من از هعته ۶ بارداری تا الان که ۱۲ هستم  ویار خیلی شدیدی دارم

حتی اخر شبا هم همونطورم

گلاب به روتون اونقدر بالا میارم که روده هام بالا میاد..

مخصوصا از خونم خیلی بدم میاد اصلا نمیتونم اونجا باشم

شنیدم سیرابی خوبه چندبار خوردم فرقی نکردم

چیکار کنم خسته شدم دیگه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام انشاالله که زودتر و به سلامتی این دوران میگذره، من چند جا خوندم زنجبیل برای رفع حالت تهوع بسیار عالیه تو گوگل سرچ کن روش خوردنشم پیدا کن منم 14 هفته باردارم از تو بدتر بودم الان بهترم

2728

عزیزم منم از بوی خونمون بالا میاوردم . ۳ ماه رفتم خونه مامانم😐😐😐

ببین واقعا باید دورش بگذره . دیگه اخراشه . تحمل کن

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

من هم داشتم اصلا تا ۴ ماه از آدم هم بدم میومد حوصله حرف زدن نداشتم اگه یه نفر ۱ دقیقه بیشتر باهام حرف میزد بالا میاوردم دلم میخواست فقط تو خونه باشم چیزی که نمیتونستم بخورم اگر هم چیزی میخوردم گلاب به روتون ۱۰ برابر بالا میاوردم جوری بود که بعضی وقتا خون بالا میاوردم و ۱۲ کیلو کم کرده بودم اما بعد از ۴ ماه بهتر شدم نه اینکه کامل خوب بشم حتی موقع زایمان هم برام ضد تهوع زدن تا فارغ بشم

منم همينم بدتر از تو قرص بگو دكترت بنويسه فقط بايد تحمل كرد نون خشك بخور و بيسكوييت و بادوم

اصلا بیسکویت و نون خشک تاثیری نداره واسم.. حتی قرصایی که دکتر داده هم اثر نداره  😔😔

عزیزم منم از بوی خونمون بالا میاوردم . ۳ ماه رفتم خونه مامانم😐😐😐 ببین واقعا باید دورش بگذره . دی ...

منم اومدم خونه مامانم... تو خونه باشم سرم باید وصل کنن بهم خیلی داغون میشم

منم اومدم خونه مامانم... تو خونه باشم سرم باید وصل کنن بهم خیلی داغون میشم

تحمل کن عزیزم . منم تو خونه مامانم هفته ای یه بار میومدن سرم میزدن 

خیلی دوران بدیه . اما میگذره

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
خیلی سخته واقعا .. من از خونه و شوهرمم بدم میاد😭😭😭

من چون نمیتونستم هیچ کاری انجام بدم تا۳ ماه خونه ی مامانم بودم ۱ ماه اول حالم خیلی بد نبودخونه ی خودم بودم از ماه دوم شروع شد خیلی بد بود الان که یاد بارداریم میافتم میگم دور از جونتون من غلط کنم باز بچه بخوام.

من حتی نمیتونستم بزاق دهنمو قورت بدم چون تهوع میگرفتم روزی یه جعبه دستمال کاغذی استفاده میکردم

ایشالا برای شما به زودی بگذره و بهتر بشید 

2706