1874
2079
عنوان

ویار شدید دارم کمکم کنید

123 بازدید | 20 پست

سلام خانما

من از هعته ۶ بارداری تا الان که ۱۲ هستم  ویار خیلی شدیدی دارم

حتی اخر شبا هم همونطورم

گلاب به روتون اونقدر بالا میارم که روده هام بالا میاد..

مخصوصا از خونم خیلی بدم میاد اصلا نمیتونم اونجا باشم

شنیدم سیرابی خوبه چندبار خوردم فرقی نکردم

چیکار کنم خسته شدم دیگه

سلام انشاالله که زودتر و به سلامتی این دوران میگذره، من چند جا خوندم زنجبیل برای رفع حالت تهوع بسیار عالیه تو گوگل سرچ کن روش خوردنشم پیدا کن منم 14 هفته باردارم از تو بدتر بودم الان بهترم

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

من هم داشتم اصلا تا ۴ ماه از آدم هم بدم میومد حوصله حرف زدن نداشتم اگه یه نفر ۱ دقیقه بیشتر باهام حرف میزد بالا میاوردم دلم میخواست فقط تو خونه باشم چیزی که نمیتونستم بخورم اگر هم چیزی میخوردم گلاب به روتون ۱۰ برابر بالا میاوردم جوری بود که بعضی وقتا خون بالا میاوردم و ۱۲ کیلو کم کرده بودم اما بعد از ۴ ماه بهتر شدم نه اینکه کامل خوب بشم حتی موقع زایمان هم برام ضد تهوع زدن تا فارغ بشم

منم همينم بدتر از تو قرص بگو دكترت بنويسه فقط بايد تحمل كرد نون خشك بخور و بيسكوييت و بادوم

اصلا بیسکویت و نون خشک تاثیری نداره واسم.. حتی قرصایی که دکتر داده هم اثر نداره  😔😔

2032
عزیزم منم از بوی خونمون بالا میاوردم . ۳ ماه رفتم خونه مامانم😐😐😐 ببین واقعا باید دورش بگذره . دی ...

منم اومدم خونه مامانم... تو خونه باشم سرم باید وصل کنن بهم خیلی داغون میشم

منم اومدم خونه مامانم... تو خونه باشم سرم باید وصل کنن بهم خیلی داغون میشم

تحمل کن عزیزم . منم تو خونه مامانم هفته ای یه بار میومدن سرم میزدن 

خیلی دوران بدیه . اما میگذره

دوست داشتن آدما از توجهشون پیداست بیخودی دنبال کلمات نباشید …
خیلی سخته واقعا .. من از خونه و شوهرمم بدم میاد😭😭😭

من چون نمیتونستم هیچ کاری انجام بدم تا۳ ماه خونه ی مامانم بودم ۱ ماه اول حالم خیلی بد نبودخونه ی خودم بودم از ماه دوم شروع شد خیلی بد بود الان که یاد بارداریم میافتم میگم دور از جونتون من غلط کنم باز بچه بخوام.

من حتی نمیتونستم بزاق دهنمو قورت بدم چون تهوع میگرفتم روزی یه جعبه دستمال کاغذی استفاده میکردم

ایشالا برای شما به زودی بگذره و بهتر بشید 

2104

منم هم سر دخترم داغون شدم هم سر این بارداری الانم...واقعا جهنمه...الان گوش شیطون کر چند روزه یه مقدار بهترم..قرص زینتوما که از ریشه زنجبیل هست رو بعد از غذا می خوردم یه وقتایی تاثیر داشت..دمیترون رو که صبح و ظهر و شب می خوردم الان روز ی یکی می خورم...دیروز صبح خوردم خوب بود..بوی غذا نباید بهتون بخوره ...غذا رو گرم نخورید بزارید سر بشه...برنج رو حتما کته بخورید..تخم مرغ اگر بتونین بخورین خوبه چون می گیره معده رو...سرم اندانسترون باید آروم آروم وارد بدن بشه نه یهویی که بدتر باعث تهوع بشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

راستی چند روزه تخمه آفتابگردون نمکی گرفتیم من به محض اینکه بعد از غذا دهنم بد مزه می شه و می خوام تهوع بگیرم می،زارم دهنم اول می مکم بعد می خورمش و واقعا خیلی تاثیر داشته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام انشاالله که زودتر و به سلامتی این دوران میگذره، من چند جا خوندم زنجبیل برای رفع حالت تهوع بسیار ...

زنجبیل خیلی گرمه عزیزم خوب نیست خوردنش و دارچین.نون خشک یا بیسکوییت ساقه طلایی خوبه

خدایا شکرت که تو راهیمونو سالم بهمون رسوندی❤میشه واسه سلامتی امام زمان و خانوادم و حل شدن یه مشکل بزرگ توی زندگیم یه صلوات مهمونم کنین ممنونم🌺خدا دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه روزی ۳۶۰‌ ‌مرتبه سوره ی توحید به نیت جوادالائمه و دعای معراج واسه نی نی دار شدن مجربه دیدم حاجت گرفتن.توسل به شهید ابراهیم هادی عزیز هم که معجزه میکنه.اگر تو امضات *صلوات*یا دعا واسه حاجتت*نوشته بودیو لایکت کردم بدون واست فرستادم.بعضی وقتام حس لایک کردن نیست ولی هرکیو دیدم واسش میفرستم😊🌺
زنجبیل خیلی گرمه عزیزم خوب نیست خوردنش و دارچین.نون خشک یا بیسکوییت ساقه طلایی خوبه

منم گفتم توی گوگل سرچ کن اگه برای بارداری مشکلی نداشت بخور، آدم کاریو میخواد انجام بده تا خوب مطئن نباشه نباید انجامش بده

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051