2410
2553

یکیو قبلا دوست داشتم اونم خیلی دوسم داشت ولی به دلایلی نخواستمش و بایکی دیگه ازدواج کردم اونم پارسال ازدواج کرد از قضا داداشش ام با خواهر من ازدواج کرد الان اون برادرشوهر ابجیمه  پری روز چندبار زنگ زد نفهمیدم اونه تاجواب دادم صداشو شنیدم قطع کردم اونم دیگه زنگ نزد تااینکه دیروز غروب گوشیمو زده بودم شارژ شوهرم کنار گوشیم نشسته بود پیام اومد گفتم بی زحمت گوشیمو بده ببینم کیه.از شارژ دراورد یه نگاه به صفحه انداخت مکث کرد گوشیو داد بهم گوشیو ک گرفتم دیدم اون مرتیکه پیام فرستاده نوشته چرا فکر میکنی دوستت ندارم. شوهرمم عکس العملی نشون نداد ولی مطمعنم خونده و مطمعنم که میدونه کی فرستاده. چیکار کنم من. نکنه یوقت فکرکنه باهاش ارتباط دارم اخه چرا ازم توضیح نخواست ینی اینقد براش بی ارزشم که حتی مهم نبود واسش که یکی همچین پیامی واسم فرستاده؟ 

تیکر چهار سالگی دخترمِ😘😘😘

شاید بد به دلش راه نداده

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بنده خدا بهت احترام گذاشته 

خوب بود میزد گوشیتو خرد میکرد به حرفتم گوشنمیداد؟ 

خودت بهش آرو و بی استرس بگو 

بگو نمیدونم کیه

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
2714
2706