1874
2047

یکیو قبلا دوست داشتم اونم خیلی دوسم داشت ولی به دلایلی نخواستمش و بایکی دیگه ازدواج کردم اونم پارسال ازدواج کرد از قضا داداشش ام با خواهر من ازدواج کرد الان اون برادرشوهر ابجیمه  پری روز چندبار زنگ زد نفهمیدم اونه تاجواب دادم صداشو شنیدم قطع کردم اونم دیگه زنگ نزد تااینکه دیروز غروب گوشیمو زده بودم شارژ شوهرم کنار گوشیم نشسته بود پیام اومد گفتم بی زحمت گوشیمو بده ببینم کیه.از شارژ دراورد یه نگاه به صفحه انداخت مکث کرد گوشیو داد بهم گوشیو ک گرفتم دیدم اون مرتیکه پیام فرستاده نوشته چرا فکر میکنی دوستت ندارم. شوهرمم عکس العملی نشون نداد ولی مطمعنم خونده و مطمعنم که میدونه کی فرستاده. چیکار کنم من. نکنه یوقت فکرکنه باهاش ارتباط دارم اخه چرا ازم توضیح نخواست ینی اینقد براش بی ارزشم که حتی مهم نبود واسش که یکی همچین پیامی واسم فرستاده؟ 

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم 6مهر یکساله شد دوباره تیکر گذاشتم واسه دوسالگیش 😊😊😘برام دعا کنین خدا زندگیمو بهتر کنه.دیگه خسته شدم.( امیدوارم تا این تیکر به اخراش میرسه خدا بهم کمک کرده باشه و یا زندگیم بهتر شده باشه یا طلاق گرفته باشم و یه زندگی جدید شروع کنم) 

شاید بد به دلش راه نداده

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

چطور یک روزه اندامی زیبا  داشته  باشیم  ؟

2032

بنده خدا بهت احترام گذاشته 

خوب بود میزد گوشیتو خرد میکرد به حرفتم گوشنمیداد؟ 

خودت بهش آرو و بی استرس بگو 

بگو نمیدونم کیه

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
2051

سکوت کرده ک خودت بهش بگی

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_تیکر کنکورمه_     "تـو دقيقأ بـه همون انـدازه شـاد خواهى بـود كـه خودت تصميم ميگيرى، بـاشى."

احتمالا بهت اعتماد داره ، خوشبحالت ، قضیه رو بگو خطتتو عوض کن 

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مجررررررررررررررردم ، تیکر برای موهامه ، نه بچه دارم نه همسر نه قراره بچه دار بشم   موهامم بلنده 😍دوست دارم بلندتر بشه همین   

وای  بگو ب شوهرت خوب  خواسته خودت بگی ک سکوت کرده

روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨ بین،شوخی و مسخره کردن یه مرزی باریکی وجود  داره به اسم شعور     🌹مائده جانم دوستت دارم 🌹

خب خودت توضیح بده بعدهم کاملت مسدود و مواظب رفت و آمدتون باشید و اصلا به این قضیه سعی کن فکر نکنی 

آموزش روان خوانی و تجوید قرآن کریم و تدریس خصوصی عربی انجام میدم.   ☆ فقط برای خانم ها دوره روان خوانی50 هزار و دوره تجوید 100هزار تومن*.                                         اگه کسی توان مالی پایینی داره هرچقد میتونه هدیه بده اگه اونم نداره حلالش 😍                             ☆تدریس عربی برای تمام پایه ها☆                             هزینه هر جلسه فقط 20هزارتومن  ☆فقط خانوم ها.☆ * اگه تمایل به شرکت داشتید خصوصی درخواست بدید تا آی دی بدم خدمتتون.                                   آموزش در تلگرام و ایتا.  

وای چقدر بد. 

بنطرم خودت براش یه توضیحی بده و بگو که برات مزاحمت ایجاد میکنه. اینجوری بهتره تا اینکه فکر کنه داری بهش خیانت میکنی 

از من که گذشت 💔💔من نیز گذشتم از همه🖤🖤بشید دل آرومی کسی که دوسش داری😍بذارید از بودنتون کیف کنه❤❤❤عشقو قابش میکنم تو این حصار.....درس عبرتی بشه به یادگار 💘
به نظر من بگو دیشب یکی همچین پیامی داده.همون موقع میگفتی فک کنم استباه گرفته

آره این فکر خوبیه

دوست دارم به همه کمک کنم ولی اگه درمورد مسئله ای اطلاعات کافی نداشته باشم ترجیح میدم سکوت کنم☺
1718