2737
2734

من عروس دومم یه جاری دارم از خودم بزرگتره که سالی چند بار رو راحت قهر میکه

سرهمچی 

حتی اگه بهش میوه یا غذا رو کم تعارف کنن خانوم قهر میکنهو یکی دوماه رو نمیاد 

و وقتی میاد خونواده شوهرم از ترسشون بیشتر از قبل بهش احترام میکنن

من وقتی میرم خونشون تا لحظه ای که اون نیومده همچی خوبه

اما همین که اون میاد دیگه انگار من وجود ندارم اونجا

خواهرشوهرام که حرف میزنن به اون نگاه میکنن و صحبت میکنن

با اینکه من از اون جوونتر و خوشگلترم اما بن اون میگن وقدر لباست بهت میاد 

موهات چه قشنگ شده و....

جالب هم اینجاس وقتایی که قهر میشینن پیش من پشت سر اون بد میگن 

البته من فقط سکوت میکنم 

اصلا هم از این اخلاقا ندارم مثل اون سرهمچی قهر کنم 

تازه اون اگه قهر کنه شوهرش میاد ب خونواده میکه بله تقصیر شماست حق با زن منه

من چون میدونم شوهرم از این اخلاقا نداره و اگه از این اداها دربیارم کام و زندگی خودم که تلخ میشه سر این چیرای مسخره قهر نمیکنم

اما واقعا رنجیده میشم از رفتارشون😔😔😔

دلم قرص است که خدایی دارم که به من از مادرم هم که فرشته است بســــیار مهربانتر است❤️⁩🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب طرف مشکل دار اون ها هم محبورن شما میدونی تظاهر دیگ

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2728
2738

اهمیت نده 

خودتو سرگرم کاری کن

تو جمعشون من ک میرم تو گوشی این موقع ها..والا😐😑

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

مطمئن باش اونا هم بخاطر برادرشون اینکارا رو میکنن

یعنی به احتمال زیاد اونا هم چشم دیدنش رو ندارن

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706