2737
2734
عنوان

ورزش دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 16875 بازدید | 140 پست

سلام بچه ها جونم برای ورزشهای بارداری بهتره برین پیش یه نفر که وضعیت باردار، جنین و کیسه و جفت و... همه اینها رو بلد باشه. من اینجا میرم عالیه. شماره تماسشون در اختیارته . ماماهستن و مربی ورزشهای بارداری. کل دوره هم مشاوره رایگان میدن. سوالاتونو جواب میدن و... @madaraneh_afarinesh این اینستاشونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام جانا خوبی سرحالی خوشگلم؟ نی نی خوبه؟ مطمئنم که الان خیلی دارید مادر فرزندی حال میکنید و حسابی خوشگل و جذاب شدی.اصلا استرس نداشته باش که بخوایی چاق بشی و افسردگی بگیر. ورزش سنگین به هیچ عنوان نکن می تونی از یوگا استفاده کنی. حتما از توپ سوییسی سایز کوچیک استفاده کن البته با مامات مشورت کن ولی حتما ورزش های اروم رو داشته باش نه برای این که لاغز شی صرف اینکه حالت خوب باشه و نی نی از الان به ورزش عادت کنه و زایمان راحتی داشته باشی.  بوس ضد کرونایی بهت  

بنظر من بشین یهو هماتوم میگیری استراحت مطلق میشی ورزش ب ما نیومده😐

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738
سلام . وقتتون بخیر . بنده یه وکیل عالی میشناسم ک کارای طلاق خودمو انجام دادن و واقعا راضی بودم ازشون ...

اخطار لغو کاربری               تبلیغ ممنوع هست

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2706