2410
2553
عنوان

ورزش دوران بارداری

16459 بازدید | 140 پست

من تازه باردار شدم. به خاطر حاملگی چاق شدم و افسردگی گرفتم.

به نظر شما ورزش بارداری خوبه یا بده؟

ورزش و از کی باید شروع کنم؟

کجا باید برم ورزش کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان بهترین موقع برای ورزش آنلاینه، راحت تو خونه بمون و آنلاین با مربی های بارداری ورزش کن. ورزش تو بارداری واقعا مفیده من خیلیارو دیدم که با ورزش بارداریشونو آسون و لذت بخش کردن

2720

ورزش بارداری خوبه منم دقیقا از شروع بارداری تصمیم به ورزش داشتم ولی دکترم گفت تا هفته ۱۲ صبر کن...سونو کردم گفت همچنان نه ورزش نه حتی یوگا که قبلا انجام میدادم، گفت فقط پیاده روی آهسته و نه خیلی طولانی...تا سونوی آنومالی باید صبرکنم چون جفتم پایینه

شمام بهتره با دکترت مشورت کنی خدایی نکرده شرایط جفت یکم میزون نباشه هم تو اذیت میشی هم نی نی

سلام عزیزم ماتوپیجمون برای دوران بارداری ورزش داریم وکلی مطالب آموزشی وهرچیزی که لازم داشته باشین داریم اگه دوس داشتی سربزن

خودمم فوق تربیت بدنیم واگه سوال دتری میتونی ازم بپرسی

@rangy__rangy

بچه ها جووون، مامان های خوشگل    

پیج ورزشیه معتبر پیدا کردم که توش پر از باشگاه ورزشی و مربی آنلاینه، از همه بهتر برای ما مامانا مربی آنلاین متخصص بارداری داره.......    

این اسم سایته  https://shadzi.club/

اینم اینستاگرام shadzi.club

بچه ها خیلی خفنهههه   من کلی ذوق  دارم برای خودمو نی نی  

2714
2706