2733
2734

بابام به مامانم خیانت کرد مامانم جدا شد کلی هزینه کردو من همچیمو فروختم . اونم ماشینو طلا هاشو مامان بزرگم با خاله هام همشون طلا هاشونو فروختن . بعد ما چند ماه ازش فرار کرده بودیم جامونم نمیدوس .  دوستا ی مامانم و فامیلای بابام گفتن ما تضمین میکنیم اکه اشتباهی کرد ما کمکتکن میکنیم بعد دوست عوضی مامانم مارو کشوند خونشون بعد شوهر دوست مامانم بابامو اورد . بعد مامان منم اشتی کردو الان فهمیدیم بابام مواد میکشه و اخلاقشم افتضاحه مامانم میخواد جدا شه رف درخواست داد امشب با بابام حرف زد گفت سه ماه بهت فرصت میدم . من دیگه بریدم من فقط ۱۶ سالمه امروزم بابام زنگ زد باهاش کلی دعوا کردم جیغ زدم دعوامون شد

از بچگی هیچکس به من نگا نکرد همه غراشونو سرمن زدن بابابززگم از دست بابام خودکشی کرد . دیگه چه برسه به من . من خسته شدم مامانم همش فرصت میده اصن به من نگا نمیکنن منو در نظر نمیگیرن بابام همش جلوی جمع کارشه که ضایعم کنه جلو همه بمن میگه میزنم تو دهنت دندونات بریزه تو معده ات . بچه داری بلد نیستن بچه دارم میشن هروقت کارشون لنگه میان پیشم ۴ سال بابام برای اینکه مامان بزرگم تنها نباشه و شبا نترسه چون کسی پیشش نیست منو میفرستاد خونشون بخوابم ساعت ۵ صبح از خواب بلند میشدم میرفتم خونمون بعدش میرفتم مدرسه . شبا هم نمیرفتم پیش مامان بزرگم بابام حمله میکرد بهم . مامانم ماشالا  هیچی نگف . من انقدر حرص خوردم مریضی پوستی گرفتم هردکتر یه چیزی میگه ولی دلیل اصلیش اعصابه . همیشه خواسته های اونا رو خدا بهشون داده ولی من فقط مرگ بابامو میخوام ساعت ۶ صبح نماز میخونه بلند الله اکبر صبح در خونه رو قفل کرد که مامانم نره سرکار به مامانم حمله کرد داشت لهش میکرد منم ۱۰ دقیقه دیگه کلاسم شروع میشد گرفتم به بابام فحش دادم زدمش خسته شدم منم ادمم بخدا همش به سرم میزنه بکشم خودمو ولی میگم چندسال دیگه شاید اوضاعم خیلی بهتر باشه  نه فال نه دعا های قران نه حرف زدن حالمو خوب میکنه نمیدونم چیکار کنم🙂💔

لبخند گذاشتی؟ 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط میتونم‌بگم خدا به راه راست هدایتش کنه روانیه

برا‌منتظرا دعا کنید🥲انشالله بزودی تیکر بارداری سالم نصب میکنم و بغلش میگیرم😍انشالله  بزودی مامان میشم🤌😍 ننه بیا که از الان دلم قنج میره واست مادر به فدات🥺
وقتی حالم خوب نی این ایموجی رو میزارم

عزیزم حالا چرا به مامانت حمله می‌کنه یا سر کار نره؟ وضع مالی بابات خوبه؟

شایدم یه روز بشه بین همه زنهای این شهر.....تو رو ببینم و آروم بگیره این دل تنگ....
2738
عزیزم درس بخون برو دانشگاه  منم هر کار کردم جدا نشدن کلی بی اعصابی گرفتم  درس خوندم بعدش ...

دقیقا منم همین برنامه رو دارم ولی اصن تمام وقتو انرژیو میزارم که اینا رو تو دعوا جدا کنم سرکلاس اصن نمیتونستم گوش بدم امروز انقدر جیغ زدم

عزیزم حالا چرا به مامانت حمله می‌کنه یا سر کار نره؟ وضع مالی بابات خوبه؟

وضعش خوبه مامانمم وکیله بخاطر همین میترسه نمیدونم ولی چون مواد مصرف میکنه بخاطر همین انرژیه بالایی داره و روانشناس گفته این باید بستری شه

ایشالا همه چی خوب میشه عزیزم ،اگه تونستی دانشگاهتو ی شهر دیگه بزن تا شاید یکم از اون فضا دور باشی ،ب ...

خیلی هواشو دارم ولی خب نمک نشناسه  شما راست میگی باید برم یه شهر دیگه

دقیقا منم همین برنامه رو دارم ولی اصن تمام وقتو انرژیو میزارم که اینا رو تو دعوا جدا کنم سرکلاس اصن ...

سخته من هوش بالایی داشتم که تو دعواها نابود شد 

همه استعدادهام رفت ولی قوی تر شدم 

2706