2737
2734
عنوان

کیا بچشون شیرخشکیه ی دیقه بیاین

309 بازدید | 63 پست

کمک پسرم سیر خشک میخوره ۸ روز دیگ دوماهشه تموم میکنه الان بایو چن میلی شیر بدم من هردوساعت  ۶۰ میلی میدم ولی رو شیرخشک زده هر ۴ ساعت ۱۵۰ میلی

چند میل نداره که هر یک ساعت باسد بهش شیر بدی بعدم ببین چقدر میخوره همونقدر درست کن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم بر اساس نوشته رو شير خشك ميدادم اما فهميدم اشتباهه بچم معدش ورم كرد از مصرف شير زياد الان همون شصد تا ميدم با دو پيمانه شير خشك 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
2728

هر سی میل یه پیمونن باید سر صال شیرخشک بریزی حالا شصت میل قدرت خوردن داره یا نود میل بهش بدن بخوره ممکنن زیر یک ساعت بازم بخواد بعد بعدش باید آب جوشیده سرد شده بدی که یبوست نشه آب بدنشم تامین بشه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2738

ببين بچت چقد ميخوره همون اندازه بده به نوشته قوطي شير خشك توجه نكن 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 

یه چیزیش هست دایمیتین ویدی .مدفوعش چجوریه .بچه یا‌گشنه یا یه چیزی هست کریه میکنه پچر از جون دیونه نیست که

بيش از حد شير نده ريفلاكس ميگيره دور از جون مثل فواره ميزنه بيرون شير از دهنش 

2706