2737
2739
عنوان

میگو

160 بازدید | 12 پست

سلام خانمها

فوت وفن درست کردن میگوی خوشمزه رو میگین و ادویه هایی که خودتون برای درست کردنش استفاده میکنین

ممنون

پرواز را به خاطر بسپار،پرنده مردنی ست.....

ارد سوخواری 

میگو 

تخم مرغ 

میگو سوخاری درست کن عالیه

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما در خانواده شوهر چطوره رفتارتون تو جمع که همه هستن میگین که با جاری نمیشه حرف زد خواهر شوهرم که هیچی مردام نامحرمن اینطور میگن قده طرف. خنده قهقهم میگن اوسگوله من این دو روشو بلدم میشه راهنماییم کنید

2731

ببین من در حد ۵ دقیقه توی ابجوش میجوشونمش،بعد یه تخم مرغ رو با یه کم ابلیمو،نمک ،زرد چوبه،فلفل و پودر سیر قلطی میکنم ،میگوهارو که از ابجوش کشیدم بالا و توی ابکش ابش رفته توی این مواد میخوابونم ،بعد یکی دو ساعت میزنم توی پودر سوخاری و میندازم سرخ بشن،بعد با پلو خورده میشه

2738
مرسی ،باشه امتحانش میکنم🌹

فقط عزیزم حواست باشه زیاد سرخشون نکنی که سفت بشن،ظرفتم گود و کوچیک باشه که میگوها توی روغن یه کم شناور باشن،شعله هم زیاد نباشه که روغن و میگوت نسوزه،توی اون مواد اولیه میتونی یه پیازم رنده کنی