2737
2734
عنوان

جراحی دندون

72 بازدید | 11 پست

سلام جراحی دندون عقل کسی انجام داده ؟

وقتی میخاست دندون عقلتون بیرون بیاد دردم داشتین ؟

هرکس به تمنای کسی غرق نیاز است 🍃 ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است 🕊🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دندون عقلم عفونت کرده بود ولی از بس درد میکرد نمیتونستم تحمل کنم دکتر گفت اگه بکشم باید چن روز پلی سرین بزنی تا عفونت از بین بره.بعدش بی حسی زد چن تا ک دندونم اصلا بی حس نشد فراوون درد داشتم بعدش با هزار مکافات بادرد کشید ک تمام دردو حس کردم..وبعد از اونم تا ۵روز درد شدید داشتم از امروز یکم بهترم...

ولی یه دندون عقل دیگمو کندم اصن درد نداشتم تازه اونو بخیه زد برام ولی درد نداشتم زیاد

خدایاااا بابت همه‌چیز شکر 🤲
2728
من درد نداشتک البته خوب مراعات کردم و غذا تا سه روز بعدش فقط سوپ خوردم ولی دوستم گفت وقتی جراحی کرده ...

وقتی میخاست بیرون بیاد لثت یه جوری نبود انگار سنگینه یا متورم شده 

دندون عقلم عفونت کرده بود ولی از بس درد میکرد نمیتونستم تحمل کنم دکتر گفت اگه بکشم باید چن روز پلی س ...

من ارتودنسی دارم نباید در بیاد الان احساس میکنم داره در میاد و میترسم 😕

وقتی میخاست بیرون بیاد لثت یه جوری نبود انگار سنگینه یا متورم شده 

نه چون بی حسی زده بود اصلا چیزی احساس نمیکردم تازه چون شکسته بود دندونم مجبور شد دکتر هی خوردش کنه و بیارتش بیرون ولی اصلا چیزی احساس نکردم و زودم تموم شد جراحی

برابری خواه
2738

منم امروز جراحي كردم 

دندونم كاملا افقي بود 

دندون خورد شد با ساكشن كشيد بيرون 

لحظه جراحي درد نداشتم ولي اومدم خونه شروع شد ... تا غروب به قدري شدت گرفت كه آمپول مسكن و دگزا زدم

البته آموكسي سيلين و استامينوفن هم سر وقت ميخورم

بعضيا ميگن تا ده روز درد دارن😱😱😱 ترسيدم والا  من فوقش بتونم تا فردا تحمل كنم ديگه😄

منم اصلا تحمل درد ندارم و بشدت میترسم 😅