2726
عنوان

سرطان کولون، کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 8768 بازدید | 68 پست

سلام.بنده متخصص طب سنتی هستم و با یه روش درمانی دقیق و جدید می توانم انواع سرطان ها رو از جمله سرطان کولون را درمان کنم.شماره تماس :۰۹۱۲۷۱۱۸۸۴۳

پیج اینستاگرام: cancer.nouri@

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنونم. پدرم دوم آبان ماه از دنیا رفتن

خیلی متاسفم روحشون شاد باشه

من پدرم cea اش بالاس نگرانم

۵ سال پیش ۱۵ بود امسال ۳۵

۵ سال پیش کلونوسکوپی داد چیزی نبود 

تو این ۵ ۶ ماهه اخیر خیلی اسهال و یبوست داشت 

همش دلمو خوش میکنم ک بخاطر التهاب بوده باشه 

سندرم روده تحریک پذیر هم داره

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤
2728

خوشگلم خدا خیلی بزرگ و مهربون پدر من سرطان مری گرفته و ما دیر فهمیدیم باورت نمیشه تموم دکترا جوابش کردن و حتی وسط شیمی درمانی ول کردن ک جواب نمی گیری ب طور معجزه آسایی پدرم خوب شده باورت نمیشه دکترا هم انگشت ب دهن موندن خداو که داری غم نداری الاهی پدر بزرگوارتونو خدا خودش شفا بده 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
مادر من کولون بود بعد به کبد و در اخر استخوان.خودتو برای روزای سخت اماده کن ‌.

وا به جای روحیه دادنتونه هر کسی وارد این فاز از بیماری میشه میدونه روزای سخت داره پس بهتره امیدوارش کنیم نه نامید من خودم توی این راهم و‌کوچکترین حرفی بهمم میریزه