2737
2734

الان یه موضوعی رو سرچ کردم تاپیک های یکی دوماه پیش رو دیدم،،چند نفر بیشعور اومده بودن راجب یکی دوتا از قومیت ها بد گفته بودن که من از هردوی اون قومیت هام یعنی دورگم،،اولا وقتی ادعای تاریخ دان بودن دارین یکم راجب پیشینه اون قومیت تحقیق کنید بعد اطلاع رسانی کنید،،چه فارس،چه ترک،چه کرد،چه لر و‌.....چه فرقی دارع؟؟چون تو با چند نفر خاطره بد داری دلیل نمیشه کل اون قومیت بد باشن!انسانیت و شخصیت مهم تر از این حرفاست

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂