1874
2035

شوهرم يه مرد سرد و يخ و نچسبه😂

كلا سالي يه بار ازين حرفا ميزنه

امشبم سرميز داشتيم شام ميخورديم احساس كردم به يه جا خيره شده سرمو اوردم بالا ديدم زل زده بهم گفتم چي شده گفت چقد خوشگل شدي😍🥰منم ازونجايي كه اصلا ازين موقعيتا تو زندگيمون پيش نمياد هول شدم گفتم مرسي خودت خوشگلي😂

گند زدم ولي خيلي خوشحالم گفتم اين حس خوب و با شما درميون بذارم

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

امشب گرمی زیاد خورده😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑
2033

عزیزمم

خوشبخت باشین

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.

عشقتون پایدار ❤

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

زندگیتون سرشار از خوشبختی😍

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
1718