2737
2734

سلاااااام سلاااااام عشقا یک راه کار اسون یاد گرفتم برا تمیز کردن چدن گاز و پشت قابلمه که سیاه شده حتی لکه های چند ساله ام میبره 🥰🥰🥰🥰

خب عشقا میرسیم به بخش اصلی موضوع 

تو یک قابلمه بزرگتر اب بزارید جوش بیاد که بقیه قابلمه ها راحت داخلش جا شه بعد داخل دوتا قرص ماشین ظرفشویی بندازید تا بجوشه 

مرحله بعدی اماده کردن یکم نمک یکم جوش شیرین و صابون بچه رنده شده و یک ظرف ابلیمو یا سرکه یا نوشابه هرکدوم به دلخواه خودتون من خودم ابلیمو که با جوهر لیمو بود داشتم زدم 

خلاصه قابلمه هارو بزارید اول خوب تو اب یکم بمونه بعد برشدارید با ابلیمو با یکم ازون نمک و سود جوش شیرین پشتشو بسابین با سیم دستکش یادتون نره جدن گاز هم همینطور 

🥰🥰🥰دست کش یادتون نره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
با صابون رنده شده به تنایی هم تمیز میشه  البته من بجز قرص ظرفشویی از بقیه برا قابلمه سوخته است ...

عزیزم من برای اونایی گفتم که قابلمه هاشون خیلی لک سنگین دارن من خودم قابلمه هام کرمیه با بدبختی تمیز میشه

2738