2733
2734

عکس بده 

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺

زیر ۳ باشه نرماله که

صبر کن جواب آزمایشت بیاد الکی به خودت استرس نده 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعضیها میگنوتا ۲/۵بعضیام میگن تا سه اوکیه بمون ارمایشت بیاد

ان تی نت ۱/۶بود اما غربالگریم ریسک متوسط شده دیروز غربالگری دوم چهارگانه دادم هفته دیگ جوابش میاد

ایشالا جواب ازمایشت خوبه این دوتا کنار هم مهمن یکی مهم نیست

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍
بعضیها میگنوتا ۲/۵بعضیام میگن تا سه اوکیه بمون ارمایشت بیاد ان تی نت ۱/۶بود اما غربالگریم ریسک متوس ...

عزیزم میگم جواب آزمایشم اومده ولی زیاد از اعدادش سر در نمیارم حتی اگه دکترم بگه آزمایشت خوبه باز نگران ان تی ام نمیدونم اصلا داغون شدم

بعضیها میگنوتا ۲/۵بعضیام میگن تا سه اوکیه بمون ارمایشت بیاد ان تی نت ۱/۶بود اما غربالگریم ریسک متوس ...

عزیزم چهارگانه چه جوریه یکیش آنومالی وغربالگریه دوم چیزه دیگه ایم هست؟

عزیزم چهارگانه چه جوریه یکیش آنومالی وغربالگریه دوم چیزه دیگه ایم هست؟

ببین چهار.انه اینجوریه یکیش همون غربال دوم هست سه تای بعدیم اون سه تا فاکتور غربالگری اولو دقیقتر بررسی میکنن 

2738
عدادهاشو بنویس بهت بگم‌چطوره

عزیزم البته اینو تو یه کادر زرد رنگ برام نوشته نمیدونم اون قسمتو باید مینوشتم یا نه اون عددای ۱ به ۳۰۰۰۰ هم یه علامت بزرگتر به سمتش هست که این علامتو ندارم تو گوشیم

من خیلی تو تایپکها گشتم اکثرا جواب غربالگری دومشون خوب بوده منم چهارشنبه دادم غربالگری دوممو تو این دو سه روز جوابم میاد ایشالا نی نی جفتمون سالمو خوبن

اگه سنت بالای ۳۰ هست میگن بالای سی رو جدیدا خیلی ریسک میزنن

نه عزیزم۲۷ سالمه بچه دوممه دخترم ۸ سالش سره دخترم خیلی آرامش داشتم الان نی نی سایت دیوونم کرده البته بچه جاریم کلاب فوت هس منم همش فکرم درگیره این چیزا میشه

2706