2733
2734

اگه به تایپیک های قبلم نگاه کنین متوجه میشین که من رابطم با پدر مادرم خراب شده و بابام دست روم بلند کرده و از خونش پرتم کرده بیرون. 

الان نزدیک 4 روزه که با شوهرم قهرم اونم به خاطر بهونه گیری خودش بود که هلم داد لباسمو کشید پاره شد یه لیوان هم زد شکست هیچی نگفتم که یه وقت بدتر از این دست روم بلند نکنه. 4 روزززززه که انگار نه انگار. میدونین خیلییی دلم شسکته اون از پدر مادرم که اونجوری باهام رفتار کردن اینم از شوهرم خیلی احساس تنهایی میکنم خیلی 😭😭😭😭

به نام خدا شروع رژیم جدیدم   وزن قبلی:80        وزن فعلی:72         وزن هدف:62

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه چیز تقصیر خودته

گر نباشد حیا و درک و شعور، آدمی گاو میشود به مرور ،جان انسان که تربیت نشود ،آدمی طعنه میزند به ستور ،حیوانی پلشت و نکبت بار،که فقط میتوان شد از او‌دور،
2731
2738
همه چیز تقصیر خودته

میدونی همیشه با خودم میگم اون که پدر مادرم بودن باهام اونجوری کردن دیگه من چه توقعی باید از شوهرم داسته باشم؟ این که دیگه غریبه اس... اما بخدا دلم پر میکشه برای یه شونه که سرمو بهش تیکه بدم فقط اشک بریزم خالی شم اما خیلی تنهام حتی دوستامم هر وقت کارشون گیره بهم پیام میدن 😭

توام میخواستی یه لیوان بشکنی حساب کار دستش بیاد عوضی ، دیشب شوهرمن شلوار جین منو ورداشت پاره کرد چون مدلش یه کم پاره بود منم قیچی برداشتم شلوارشو ۱۰ تا تیکع کردم

گناه من سادگی بود .
تنها کسی برات میمونه همسرته. برو سر حرفو باز کن بعد ازش بخواه که برین مشاور

برم چی بگم؟ امروز سالگرد عقدمونه💔

مشاوره اصلا نمیاد میگه تو از من محبت میخای چون کمبود محبت داری!! دیگه نمیتونم خودمو بیشتر از این خار و خفیف کنم 

میدونی همیشه با خودم میگم اون که پدر مادرم بودن باهام اونجوری کردن دیگه من چه توقعی باید از شوهرم دا ...

تو با خودت قهری که دیگران این رفتار رو دارند باهات بهتره مسیر زندگیت رو پیدا کنی

گر نباشد حیا و درک و شعور، آدمی گاو میشود به مرور ،جان انسان که تربیت نشود ،آدمی طعنه میزند به ستور ،حیوانی پلشت و نکبت بار،که فقط میتوان شد از او‌دور،
توام میخواستی یه لیوان بشکنی حساب کار دستش بیاد عوضی ، دیشب شوهرمن شلوار جین منو ورداشت پاره کرد چون ...

باور کن اصلا حوصلشو نداشتم چون منتظر واکنش من بود که داد بیداد کنه هر چی از دهنش در میاد بگه واقعا حوصله دعوا نداشتم وقتی محبتی ازش نمیبینم داد و بیدادش رو میخوام چیکار؟ همینجوری ساکت بمونه فقط رو مخم راه نره دیگه هیچی نمیخام 

عزیزم اینکه بتونی به خودت تکیه کنی عالیه، نباید از دیگران انتظار داشته باشیم که بعد ضربه بخوریم یا منت سرمون باشه. 

منم الان حال تورو دارم بخاطر حماقتا و اجبارای شوهرم به زور و دعوا رفتم مهمونی الانم تمام علائم کرونا رو دارم، دوروز پیش سر اینکه گفتم خونه عمت نمیام تا الان قهر کرده دارم جلوش جون میکنم حتی عذاب وجدان نداره که خودش باعث این حال منه طلبکارم هست، حتی نذاشتم یه لیوان آب دستم بده گفتم تا بتونم خودم کارامو انجام میدم نتونمم میرم بیمارستان

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
تو با خودت قهری که دیگران این رفتار رو دارند باهات بهتره مسیر زندگیت رو پیدا کنی

خب چیکار کنم شما بگو؟؟ 

نه دوستی دارم که باهاش برم بیرون نه خواهری دارم که دو کلمه باهاش حرف بزنم 

باشگاهم که نمیتونم برم 

با پدر مادرمم که رابطم خراب شد 

از صبح تا شب دیگه چقد برم پیاده روی؟ چقد کتاب بخونم؟ چقد خونه تمیز کنم؟ خب منم آدمم تنهایی سخت واسم 

شب هم که میاد خونه شامشو میذارم جلوش 

جایی میارم براش جاشو ميندازم که بخوابه 

این شده روتین زندگی من 

2706