2410
2553
عنوان

اونایی که تو ارتباط با پسرها واردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 64 پست

خوشبحالتون وقت و حوصله و شرایط این کارهارو دارید این عاشق اونه اون عاشق این یکیه گور بابای زندگی و مشکلات

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمال داره دوست دخترش باشه ینی از این تیپ هاس که با چند نفر هست هم زمان ، ولی نمیتونی با این قطعیت ...

حالا  میگه  رفته  کامنت های منو  خونده

قبلن یه سوال ازش پرسیده بودم

گفته  بود  به نظرم  هرچی ادم  ارتباطاتش  بیشتر  باشه  راحتتر میتونه  انتخاب کنه  بهتر میتونه  انتخاب کنه😑

2720
چی بش بکم چه طوری  به نظرت

مردا اصلأ حرف غیر مستقیمو نمیفهمن. اگه تماس گرفت بگو ببخشید ولی چون قراره برای ازدواج با هم آشنا بشیم پیجتو دیدم این کامنت توجهمو جلب کرد. اگه گفت قبلإ باهاش در ارتباط بودم بگو فکر نمیکنی بهتره با قبلیا رابطه رو قطع کنی؟

حالا  میگه  رفته  کامنت های منو  خونده قبلن یه سوال ازش پرسیده بودم گفته &n ...

اول بگو با شما چه نسبتی داره ینی مستقیم ازت خواسته دوست دخترش باشی یا فقط حرف زدین ؟ و چند وقته با هم هستید ؟ اونوقت مشخص میشه 

من دوسش دارم  حالا چه  کنمم

مهم اینکه اون عاشقت نیس دیده تو بدت نمیاد باهاش باشی ( تو فکر اون) گفته بااینم باشه. حداقلش اگه میخواس از این به بعد باتو متعهد باشه قربون صدقه بقیه یا تعریف نمی‌کرد ازشون. سرسنگین برخورد می‌کرد. ببین گلم اگ فقط واسه اینکه دوسش داری باهاش باشی اخرش پشیمون میشی. از همه بیشتر مهم اینکه مرد عاشقت باشه. اینجوری دیگه وفاداره. 

2714

بعدشم تو واقعا کسی رو دوست داری که با بقیه هم راحت و آزاده. بهترین ها رو واسه خودت بخواه به یه همچنین بی سر و پایی که یه بار با اینو یه بار با اون دل نبند برای خودت ارزش قائل شی فکر اینم از سرت میره 

اول بگو با شما چه نسبتی داره ینی مستقیم ازت خواسته دوست دخترش باشی یا فقط حرف زدین ؟ و چند وقته با ه ...

این قبلن میخواسته  باهام  آشنابشه  من محلش  نذاشتم پارسال ...میگفت عکستو نشونه مادرم دادم میخوام آشنات کنم با مادرم خلاصه خیلی سمج بود

پارسالم این دختره بود

دو روز پیش یه استوری گذاشته بودم

بعد بهم  گفت  دوست پسر نمیخوای؟

گفتم اگه خوب باشه آره

بعد یه خورده حرف زدیم به خوبی و خوشی

الان اصلا ازش  خبری  نیست

2706