2737
2739
عنوان

چیکارکنم بدبخت شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 9646 بازدید | 289 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب عزیزم دوستان غذاهای خیلی خوبی پیشنهاد دادن وقتی پول نیست تو خونه هم چیزی نیست  که دیگه نمیشه کاری کرد هر چه باشه پسرشونه شرایطش رو میدونن .دیگه وقتی راهی نیست زشت هم نیست  یه چیزی روهم کن و بپز

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2728
معشیت چی ھست ؟چرا ب ما نمیدن؟ 

مال بنزین که گرون شد

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
الان میگی پول خیارو گوجه نداریمم با چه دل خوشی نشستی پای این زندگییی  وظیفیشه پاشه بره چیزی بی ...

عزیزم اون زمانی که داشت بهترین چیزهارو برام فراهم میکرد ازغذا گرفته تا لباس الان چجوری روم بشه باهاش بد صحبت کنم وقتی میبینم ۷صبح میره ۸شب میاد و درکنارش مسافرکشیه میرم

برا من الان پیامش اومد

برای ما همیشه ۱۰ م میریزن

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
2738
خوب عزیزم دوستان غذاهای خیلی خوبی پیشنهاد دادن وقتی پول نیست تو خونه هم چیزی نیست  که دیگه نمیش ...

مادرشوهر خواهر شوهر استارتر ميخواد بياد براى اين كه شوهر استارتر رو با مادرش اشتى بده 

ميخواد ثواب كنه خير سرش😀 

لجم گرفته ازش اخه به اون چه دخالت ميكنه

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى

دوستانی ک میخان کمک کنن بگن در حد چقدر شاید مام بتونیم

همین کم کما باعث میشه آبروی دوست عزیزمون حفظ بشه ان شاءالله 🙏

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
اخه يه رون كمه براى ٦ نفر  چه قدر بى فكرن كه قبول كردن شام بيان الان ميوه هم ميخواى &nbs ...

من فقط یه تعارف کردم گفتم چون اون موقع شب میان یه تعارف کرده باشم که قبول کرد

چه پیشنهادایی میرین یه رون مرغ رو ریش ریش کنه بزاره وسط برنج واسه ۶ نفر؟! 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ما۱۵حقوق میدن

ببین اسی یه فکر بکر اگه کسب ماشین داره حالا مثلا دوست شوهرت بگو ماشینشو یه چندساعت قرض بده بره مسافرکشی کنه

لطفا لایکم نکنین اگ چیزی نمیگین 😠میشه برا گل روی امام خوبی ها یه صلوات بفرستین؟😍😍                       
دوستانی ک میخان کمک کنن بگن در حد چقدر شاید مام بتونیم همین کم کما باعث میشه آبروی دوست عزیزمون حفظ ...

من در حد ۲۵ یا ۲۰ میتونم اخه خودمونم  فردا حقوق میدن

زندگی من تویی عشق مامان❤
2706