2737
2739
عنوان

خدایا یعنی میشه؟؟؟؟؟😊

109 بازدید | 16 پست

یعنی میشه فرداشب قبولیمو ببینم....خدایا هیچکاری نزدتو نشد نداره.........مراد دلمو بده فرداشب ایخدای بزرگ😘😘😘😘😘😍😍دیگه دل تو دلم‌نیست.....................................☹

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدا حاجتتو بده برا منم دعا کن خیلی مشکل دارم

ممنون......ایشالله ک حاجت روا شی

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....

من که نرسیدم ایشالا تو به آرزوت برسی

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
2738
امیدوارم نتیجه زحماتت رو به بهترین شکل ممکن بگیری  الهی آمین 🙏

ممنونم عزیزم😘😘😘😘

من که نرسیدم ایشالا تو به آرزوت برسی

قربونت گلم.......😘

یعنی جمعه میاد؟؟ منم دبیری معرف شرکت کردم

نه شنبه ساعت ۸شب

منم دعاکنید مامانمم پارسال فوت کرده قبول بشم میام میگم ولی میدونم نمیشم چون تک دخترم تنهام توکارهای خونه نخوندم درس ۱نفرهم میخواست بعید میدونم من باشم چندساله امتحان میدم قبول نمیشم شما چه سازمانی شرکت کردید? موفق باشید

منم دعاکنید مامانمم پارسال فوت کرده قبول بشم میام میگم ولی میدونم نمیشم چون تک دخترم تنهام توکارهای ...

خدا بیامرزه مادرتون رو......

ایشالله که قبول میشید ......من آموزگاری ابتدایی ....

2706