2703
2553
عنوان

مادرشوهرعوضیم امروز ب مامانم گف خراب

| مشاهده متن کامل بحث + 2772 بازدید | 164 پست

نکنه انتظار داشتی بین تو و مادرش بیاد پشت تو وایسه ک ۴ ساله اومدی تو زندگیش در حالیکه اون مادر ۳۰ سااال حداقل تر و خشک کرده فرزندش رو 

و اون سیلی رو باید میزد تو گوش مادرش؟؟؟ 

تو دهن دریده ای سلیطه بازی در آوردی 

شوهرتم همش گفته بسه بس کن مادره هم اونطرف ماجرا یهو زده ک تموم کنی دهنتو ببندی کش ندی قضیه رو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نکنه انتظار داشتی بین تو و مادرش بیاد پشت تو وایسه ک ۴ ساله اومدی تو زندگیش در حالیکه اون مادر ۳۰ سا ...

توچی میگی این وسط باوا بجان دخترم قسم تاحالا ب ب مادرش توهین نکرده بودم هیچوقت مادرش عصبی قرص اعصاب میخوره هرچی بم بگ هیچی نمیگم ولی ب مادرم بگ داغ کنم 

2720
باز خوبه شوهرت طرف تو است

شوهره بیچاره از ترس مهریه و دعوا و طلاق و بی مادرشدن فرزندش رفته افتاده دستو پای این ک نره قهر 

بیچاره بعضی مردا 

مونده بین مادرش و زنش چیکار کنه بعددعوارفته دس بوس خانوم 

چونک من هی داشتم دادمیزدم که چرامامانت ب مامانم گف خراب شوهرم هی داشت میگف ساکت 

بازم حق نداشته بزنتت ک. خب شما داشتی از مامانت دفاع میکردی طبیعیه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
نکنه انتظار داشتی بین تو و مادرش بیاد پشت تو وایسه ک ۴ ساله اومدی تو زندگیش در حالیکه اون مادر ۳۰ سا ...

درست نخوندی؟ گفت شب دعواشون بوده مادرشوهرش صبح اومده توهین کرده ببخشیدا گوه تو دهن اون مادری که بخواد ننگ به کسی بچسبونه و تو زندگی بچش دخالت کنه. 

خیلی قشنگ تو حرفات میگفتی کجا رفتی دادی که مامان منم اونجا دیدی فهمیدی خرابه

بقران تابحال بهش بی احترامی نکردم اصلا ولی این همیشه اعصابش خوردباشع بی احترامی میکنه تهشم میگم چرامیگن عصبیه فلانه

2714
همه رو ب نفع خودت نگو  بگو ک چقد فحاشی کردی ب شوهرت و سر چی باهاش دعوا کردیو خسته و کوفته مجبو ...

وااا. شما چرا انقد ناراحتی. 

کی گفت بهت ک مسئلش گوشت و برنج بوده!! 

خدایی همیشه انقدر راحت رای میدین!؟؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

از اونایی ها شما قشنگ. از اون فتنه ها

همینو بگو 

یطوری رفتار کن با همسرت ک بار اخرش باشه گلم

ولش این معلوم نیس براچی سوخته

اره. انگار بخاطر عروس سختی کشیده ک اینطوری جبهه گرفته!! 

2706