2703
2553
عنوان

نظربدید +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 71 پست

برام مهم نیس باشن یا نباشن نمیفهمم چرا اقدر این موضوع براتون مهمه 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خدایی پسر زیر پنجاه سال نباید بیاد اینجا  نظر من بخودم مربوط! 😐

ی کاربر ایرج من لایک میکنه🙄🙄🙄🙄🙄میترسم

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2714

موافقم..آقایون جدا برن سایت (بابا سایت)رو راه بندازن😂

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

والا من یه کلام گفتم به ما مربوط نیست کی تو سایته یا این حرفا . همین خانم نی نی سایتی که میگه فقط ما خانما حق داریم تو سایت باشیم انگ زد گرچه نی نی یار تعلیقش کرد این تاپیک هم میترکه😒👀

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙

من قبل ازوروودم همین فکرو داشتم ولی وقتی خودم برخورد داشتم دیدم بعضیاشون واقعا باادبن  

گوسفند ها میدانند که چوپان دوستشان دارداما نمی دانند که چوپان دوست صمیمی قصاب است...💫 .   ازیک گونی تهی انتظار صاف ایستادن 
والا من یه کلام گفتم به ما مربوط نیست کی تو سایته یا این حرفا . همین خانم نی نی سایتی که میگه فقط ما ...

تویه تاپیکی یه کاربر اومد اینو گفت بیچاره استارتر توافق محوشد

🍁🎶  به گفته ی مولانا:« آنکس که نداند و نخواهد که بداند حیف است چنین جانوری زنده بماند». 🎶🍁
2706