2733
2734
عنوان

وکیل کسی هست اینجا لطفا بیاین

1342 بازدید | 230 پست

من پنج ساله ازدواج کردم با شوهرم مشکلات عاطفی داشتیم من متاسفانه پامو کج گذاشتم و اونم فهمید و داریم جدا میریم البته قبلش اون خیانت کرده بود ی دختر 1 سال و نیمه دارم. میگه مدرک دارم و میتونم سلب حضانت کنم من به جون بچه پشیمونم و میخوام فقط بچمو بزرگ کنم. حالا مدرک تا چ حدی باید باشه ک بتونه سلب حضانت کنه و دوم اینکه این مدارک تا چند سال معتبره ینی من این مدت ک دخترم هست هیچ کاری نکنم بازی بعد چند سال میمتونه از همین مدارک علیه من استفاده کنه.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم مدارکش از چ نوعیه؟شما چی خودت میتونی ثابت کنی همسرت رابطه ای داشته با کسی حتی در حد پی ام؟

در حد چت عکس از صورتم و ویدئو کال ارتباط حضوری به هیچ عنوان نداشتم. من هیچ مدرکی ندارم ازش متاسفانه و همه جا هم گفتن اون مرده عیب نداره اگه کاری ام کرده باشه. تو رو خدا میدانی راهنمایی کن

2738
تا ۷سالگی حضانت دخترتون با شماس همسرت باید خیلی مدرک محکمی داشته باشه ک این حق از شما سلب کنه فقط اگ ...

مدرک محکم ینی چی. مهریه مو بخشیدم از ترس ابرو. بابام گفت اشتباه کردی. من تو بلک لیستم 80 تا اکانت بلاک داشتم ک با بعضی فقط یه سلام گفته بودمو بلاک کرده بودم پدرشوهرم تو آگاهی بوده میگه میتوانم واسه حکم فساد جمعی بگیرم من حتی بیرون نرفتم با کسی

عزیزم مدارکش از چ نوعیه؟شما چی خودت میتونی ثابت کنی همسرت رابطه ای داشته با کسی حتی در حد پی ام؟ من ...

بیا ب دادم برس😢میخواهم ببینم حتی چند سال دیگه ام میتونه از این مدارک استفاده کنه در صورتی ک من پامو کج نزارم فقط میخوام آرامش داشته باشم کنار دخترم از تهدیداش حالم بهم میخوره

مدرک محکم ینی چی. مهریه مو بخشیدم از ترس ابرو. بابام گفت اشتباه کردی. من تو بلک لیستم 80 تا اکانت بل ...

مدرک محکم یعنی شما اعتیاد داری یا مشکل اعصاب و روان داری مدتی در بیمارستان بستری بودی و ثابت کنه صلاحیت عقلی و جسمی و روحی برای حضانت دخترتون ندارین...

با اون چند نفر صحبت کرده و میمونه چت و عکس و ویدئو کال داشتیم من احمق هیچ حسی نداشتم فقط برای فرار ا ...

عزیزم ببین اون آقا که شما به هر دلیلی باهاش در ارتباط بودین ک نمیاد شهادت بده بگه من با این خانوم بودم چون ب ضررشه و خودشم تحت پیگرد قرارمیگیره درسته؟

بعدم هیچ وقت نمیان بخاطر ی مساله ی جزئی مثل این پیام ها و ویدیوکال های واتس آپ رو چک کنن

بعدم شما تماس گرفتی قبول منتها با خواهر اون آقا یا خانومش صحبت کردی!!اون ک بلنده دیوار حاشا 

اس ام اس و تماس هم فقط تا ۶ماه قابل پرینت گرفتنه خب؟

و در نهایت اینو بگم ک جز در موارد حفاظتی امنیتی نمیان چت واتس آپ و..رو کنترل کنن

پس روحیتو نباز کارت رو تایید یا رد نمیکنم عزیزم هیچ کس نه حق قضاوت کسیو داره نه توانایی انجامش رو انسان جایز الخطاس شکر خدا شما هم توبه کردی و تموم شده نیازی نیس سرافکنده باشی 

سینه سپر کن ب همسرت بگو هر کاری ک دلت میخواد انجام بده 

تمام.

2706