2737
2734

در حال حاضر علی انصاریان هم ۸۰٪ ریه اش درگیر شده 

آخه چرا خدا 

خدایا انصاریان دیگ خوب شه حداقل☹😭اشکم همینطور میریزه

♡♡

ای بابا😔😔

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا رحمتشون کنه

کرونا را جدیبگیریم 

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

ریه پیر و جوون نمیشناسه

مامان منم بخاطر عوارض کورتون ریه هاش درگیر شد و رفت زیر دستگاه ، دیگه نموند

خدا همه ی مریضا رو شفا بده

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2738
خدابیامرزتشون

یکیش زنده هست و ان شاءالله خدا خودش کمک کنه و خوب شن و خوب شین و خوب شیم 

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

مرحوم میناوند یه عکس داره اینستا  از دور همیش دقیقا چهارده روز بعد اون عکس کرونا گرفته بعد هم ک اینطوری شد

ینی اونجا یکی بدون علامت ناقل بوده و انتقال داده 

و البته این ویروس تو بدن هرکسی متفاوت ظاهر میشه 

یکیو مریض میکنه یکیو زمین گیر یکیو ...

ریه پیر و جوون نمیشناسه مامان منم بخاطر عوارض کورتون ریه هاش درگیر شد و رفت زیر دستگاه ، دیگه نموند ...

مادرت چند سالش بود؟ خدا رحمتش کنه🌷

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
2706