2733
2734
عنوان

بیاین بگین تقصر من بوده یا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 896 بازدید | 77 پست

منت کشی نرو

ولی ی جوری سرصحبتو باهاش باز کن

بگو من ک هیچکیو ندارم

دلم برای خانوادم تنگ میشه 

چی میشه برم بهشون سر بزنم

تو همش پیش خانوادتی منو درک نمیکنی

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برم بغلش کنمو حرف نزنم؟😐😐😐

اول صداش کن بگو قهری اونم میگه نه تو هم بگو ارهههه بعد برو بغلش کن 😂😂😂 چطور بود خوشت اومد؟😂

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 
ینی برم آشتی کنم؟؟ چند وقت ی بار برم بمونم خونه مامانم؟

ببین اصلا نباید قهر باشید .منظورم اینه که باگفتگو و منطق برنامه چینی کنید قهر مخصوص بچه است که اونم وقتی بچه قهر میکنه نباید بهش امتیاز داد پس شوهرت اینو خوب بلده و بهت امتیاز نمیده و گفتگو کنید نه قهر.

2738
مسخرهههه😂😂

واا خیلیم خوبه

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 
بعد ۲۴ ساعت الان بپرسم قهرم؟😐

اها خب الان دیگه دیر شده همون برو بغلش کن بوسش کن با لبخند البته

خب اون هیچ تمایلی نشون نمیده ب آشتی

چون توضیح دادم وفهمیده که اهل قهری بهت بها نمیده و متقابلا تو هم بها نمیدی ولحظه هاتون با قهر شروع وتموم میشه اینکه نشد زندگی مشترک. فردا نوه دار میشید و الگوی خوبی براشون نخواهید بود شیوه هاتونو عوض کنید بگفتگو.

2706