2737
2734

اول بگم یه جاری دارم که از همون اول که باهم عروس این خانواده شدیم زیاد بمن حسادت میکرد موش میدوند تو زندگیم مثلا شب عروسیم وایساد روبرو شوهرم باهاش برقصه ولی شوهرم روشو برگردوند سمت مامانم 

حالا ازینا بگزریم سال پیش میخاست بره شرکت عرمی بیز اوند دوتمن از شوهر ساده من قرض کرد شوهرش حالا چند وقته شوهرم زنگ میزنه پولمو بده نمیده امروز فردا میکنه تا اینکه امروز این جاری جان اومد خونمون میگه با شوهرت صحبت کن شوهرم داره مواد میکشه دارم بد بخت میشم یذره اشک هم ریخت بعد گفت منتظر دوستامم زنگ بزنن میخایم بریم بازار خرید فردا تولد تو کافه دعوتیم من واقعا هنگ کردم این افسردس یا ....

گولشو نخور

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

افتاد

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎

چقدر غلط املائی!!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738

اصلا گول حرفاشو نخور   اگه شوهرت پشتته رابطتون رو باهاش قطع کنین و حتی بیخیال پولتون بشین    هرچقد از آدمای سمی دوری کنین به نفعتونه

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"
من بدبخت عالممم که هیچ جایی با دوستام نمیرم چون شوهر جانم اجازه نمیده

بهش بگو  خوب چرا نمیزاره حتما میترسه دیگه  حواست ب زندگی  ات نباشه بعضی ها اینطوری فک میکنن 

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

مگه کافه رفتن بده؟!!!

تازه زن درست اینه 

که بخودش و تفریحاتش و علاقه مندیهاش برسه

نه که صد در صد وقف زندگی و به مرد بشه

اونم معتادش

خبر داده دیگه بقیش مهم نیست فوقش تهش نشد جدا میشه

این درستشه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706