2737
2734
عنوان

بگین برم یا نه؟

109 بازدید | 14 پست

من دوشنبه و دیروز رفتم یه آرایشگاهی واسه رنگ مو

دلم میخواد امروز برای پاکسازی هم برم ولی میگم

یه طوری نیست تو یه هفته سه بار برم؟ 

ضایع نیست؟ 

برم یا نرم و بذارم برا هفته ی بعد؟

چرا ضایع ؟ 

از،خداشم باشه ارایشگره

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اون طرف پولشو میگیره. خوشحالم میشه😐😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

هرکاری دلت میگع بکن چرا زشت باشه

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2738
مبارک باشه رنگ موتون میشه بپرسم چقدر ازتون گرفتن برا رنگ مو؟

دکلره کرد و دو بار رنگ ریخت کلا شد ۴۳۰ 

ولی خب فکر کنم فقط رنگ ۳۰ بشه البته موهای من تقریبا تا شونه یه کمی پایین تر هست 

2706