2726
عنوان

حس ششم قوی

442 بازدید | 89 پست

احساس جاریم رو نسبت خودم بدونم 

واینکه فهمیده برادر شوهرم بهش خیانت کرده؟

تابستون بود بارون میومد من زیر درخت نارنج توی حیاط خونه پدری نشسته بودم بوی نم بارون و بوی درخت نارنج تمام وجودمو پر از عطر خوشبختی کرده بود من دختر همون بارونیم که بعدازظهر تابستون اون سال میبارید

یک حس شیشم بگه من در مسابقه شعری که شرکت کردم چقدر میرم بالا؟

فقط 47 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
طی مدت مجردیت رابطت و باخدا قوی کن به همان اندازه  که رابطت باخدا قوی بشه  شخص مورد نظر صا ...

من عمل تغییر جنسیت انجام میدم؟ 

یه سری حرفارو که میشنوی‌ وسط جهنمم باشی از سردی میلرزی...!🥀
من عمل تغییر جنسیت انجام میدم؟ 

شما  غسل به نیت غسل نشاط و توبه  کن  

برو توی خلوت و سجاده پهن  کن 

از خدا بخواه اراده بهت بده که رهایی پیدایی کنی از اسبابی که باعث میشن به این تفکرها ذهنت درگیر بشه  

قرآن رو  تا میتونی در آغوش بگیر

بچها تو رو خدا کسی ک حسش قویع  بگه حمید راجبع من چه فکری میکنه حسش به من چیه .بعد من اسمم فاطمه نیست .تو رو خدا الکی نگید

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
2706